Реєстрація /

Аналітика

Аналіз цін на вторинному ринку житлової нерухомості Києва: листопад 2016 р.

У листопаді середня вартість виставлених на продаж 1-4-кімнатних квартир відзначена на рівні 1318 дол. США/кв. м, порівняно з жовтнем середня ціна зменшилася на 1,3%. У національній валюті впродовж місяця середні показники збільшилися на 3,4% до 35322 грн. /кв.м. (± 1,5%).

Аналіз цін на вторинному ринку житлової нерухомості Києва: вересень 2016 р.

На вторинному ринку житлової нерухомості Києва у вересні середня вартість виставлених на продаж 1-4-кімнатних квартир відзначена на рівні 34956 грн./кв.м. Порівняно з серпнем середня ціна збільшилася на 0,2%.

Аналіз цін на вторинному ринку житлової нерухомості Києва: травень 2016 р.

Середня ціна пропозиції квартир на вторинному ринку житлової нерухомості Києва в травні склала 35233 грн./кв.м, порівняно з квітнем середні показники знизилися на 2,4%. У доларовому еквіваленті протягом місяця середня ціна виставлених на продаж квартир зменшилася на 1,3% до 1402 дол. США / кв. м (± 2%).

Глобальний о’бєм інвестиційних операцій на ринку нерухомості в першому кварталі 2016 року знизився

За попередньою оцінкою компанії JLL, в 1-му кварталі 2016 року обсяг інвестиційних угод на світовому ринку нерухомості знизився на 17% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 128 млрд. дол. (112 млрд. євро).

Інформаційно-аналітичний портал «Столична нерухомість» пропонує широкий спектр регулярних аналітичних звітів про ситуацію на ринку нерухомості Києва. Тут Ви знайдете аналітику про первинному і вторинному ринку житла столиці, інформацію про кількісні та якісні показники продажу та оренди будинків і квартир, а також аналітику по комерційній нерухомості від провідних експертів ринку.