Підписатись на RSS

Аналіз ринку нерухомості Києва

Аналіз цін на вторинному ринку житлової нерухомості Києва: травень 2017 р.

У травні середня вартість виставлених на продаж 1-4-кімнатних квартир в Києві відзначена на рівні 1258 дол. США/кв. м, порівняно з квітнем середня ціна зменшилася на 0,6%. У національній валюті впродовж місяця середні показники зменшилися на 2,4% до 33200 грн./кв.м. (± 1,5%).

Аналіз цін на вторинному ринку житлової нерухомості Києва: квітень 2017 р.

У квітні середня вартість виставлених на продаж 1-4-кімнатних квартир відзначена на рівні 1265 дол. США/кв. м, порівняно з березнем середня ціна зменшилася на 0,2%. У національній валюті впродовж місяця середні показники зменшилися на 1,2% до 34025 грн./кв.м. (± 1,5%).

Аналітика ринку нерухомості – це актуальна інформація як для інвесторів і бізнесменів, так і для покупців і продавців, яких цікавить динаміка цін на квартири та інше житло в Києві і передмісті. Інформаційно-аналітичний портал «Столична нерухомість» пропонує широкий спектр регулярних аналітичних звітів про ситуацію на ринку нерухомості Києва. Тут Ви знайдете аналітику по первинному і вторинному ринку житла столиці, інформацію про кількісні та якісні показники продажу та оренди будинків і квартир, а також дані щодо цін та вартості нерухомості Києва.