Підписатись на RSS

Аналіз ринку нерухомості Києва

Аналіз цін на вторинному ринку житлової нерухомості Києва: серпень 2019 р.

У серпні середня вартість виставлених на продаж 1-4-кімнатних квартир в Києві відзначена на рівні 1350 дол. США/кв. м, порівняно з липнем середня ціна збільшилася на 1,4%. У національній валюті середня вартість зменшилася на 1,2% до 34359 грн./кв.м.

Огляд ринку приватних будинків у передмісті Києва: квітень – червень 2019 р.

У червні середня ціна 1 кв. м виставлених на продаж будинків у передмісті Києва становила 20051 грн., порівняно з березнем, середня вартість зменшилася на 1,7%. В доларовому еквіваленті середня ціна збільшилася на 0,7%, до 757 дол. США/кв. м.

Огляд ринку приватних будинків Києва: квітень – червень 2019 р.

У червні 2019 року середня ціна виставлених на продаж будинків у Києві склала 25507 грн. за 1 кв. м., порівняно з березнем 2019 року, середня ціна будинків зросла на 1,3%. У доларовому еквіваленті середня ціна пропозиції збільшилась на 3,8% до 963 дол. США/кв. м

Аналітика ринку нерухомості – це актуальна інформація як для інвесторів і бізнесменів, так і для покупців і продавців, яких цікавить динаміка цін на квартири та інше житло в Києві і передмісті. Інформаційно-аналітичний портал «Столична нерухомість» пропонує широкий спектр регулярних аналітичних звітів про ситуацію на ринку нерухомості Києва. Тут Ви знайдете аналітику по первинному і вторинному ринку житла столиці, інформацію про кількісні та якісні показники продажу та оренди будинків і квартир, а також дані щодо цін та вартості нерухомості Києва.