Підписатись на RSS

Аналіз ринку нерухомості Києва

Огляд ринку приватних будинків Києва: січень – березень 2020 р.

У березні 2020 року середня ціна виставлених на продаж будинків у Києві склала 27224 грн. за 1 кв. м., порівняно з груднем 2019 року, середня ціна будинків збыльшилася на 20,7%. У доларовому еквіваленті – на 0,9%, до 969 дол.США/кв.м.

Огляд ринку приватних будинків у передмісті Києва: січень – березень 2020 р.

У березні середня ціна 1 кв. м виставлених на продаж будинків у передмісті Києва становила 21591 грн., порівняно з груднем, середня вартість збільшилася на 20,1%. В доларовому еквіваленті середня ціна зменшилася на 0,4%, до 768 дол. США/кв. м

Аналіз цін на вторинному ринку житлової нерухомості Києва: березень 2020 р.

В березні середня ціна на квартири в Києві, виставлених на продаж, відзначена на рівні 1433 дол. США/кв. м, порівняно з лютим середня ціна зменшилася на 1,4%. У національній валюті впродовж місяця середні показники збільшилися на 13,1% до 40626 грн./кв.м.

Аналітика ринку нерухомості – це актуальна інформація як для інвесторів і бізнесменів, так і для покупців і продавців, яких цікавить динаміка цін на квартири та інше житло в Києві і передмісті. Інформаційно-аналітичний портал «Столична нерухомість» пропонує широкий спектр регулярних аналітичних звітів про ситуацію на ринку нерухомості Києва. Тут Ви знайдете аналітику по первинному і вторинному ринку житла столиці, інформацію про кількісні та якісні показники продажу та оренди будинків і квартир, а також дані щодо цін та вартості нерухомості Києва.