Підписатись на RSS

Аналіз ринку нерухомості Києва

Аналіз цін на вторинному ринку житлової нерухомості Києва: підсумки 2019 року

В грудні середня вартість виставлених на продаж 1-4-кімнатних квартир в Києві відзначена на рівні 33567 грн./кв.м, порівняно з січнем середня ціна зменшилася на 3,1%. У доларовому еквіваленті середня ціна пропозиції збільшилася на 14,7% до 1430 дол. США/кв. м.

Аналіз цін на вторинному ринку житлової нерухомості Києва: листопад 2019 р.

У листопаді середня вартість виставлених на продаж 1-4-кімнатних квартир в Києві відзначена на рівні 1411 дол. США/кв. м, порівняно з жовтнем середня ціна збільшилася на 2%. У національній валюті зменшилася на 2,8% до 34225грн./кв.м.

Аналітика ринку нерухомості – це актуальна інформація як для інвесторів і бізнесменів, так і для покупців і продавців, яких цікавить динаміка цін на квартири та інше житло в Києві і передмісті. Інформаційно-аналітичний портал «Столична нерухомість» пропонує широкий спектр регулярних аналітичних звітів про ситуацію на ринку нерухомості Києва. Тут Ви знайдете аналітику по первинному і вторинному ринку житла столиці, інформацію про кількісні та якісні показники продажу та оренди будинків і квартир, а також дані щодо цін та вартості нерухомості Києва.