Реєстрація /

Карта Києва

static map

Інфраструктура Києва

Інтерактивна карта нерухомості Києва

Детальна інтерактивна карта Києва з вказанням до вулиці, будинку, адреси підприємства та оголошеннями оренди/продажу нерухомості в Києві. Дозволяє подивитися розташування об'єктів нерухомості з розділів  «Продаж квартир», «Оренда квартир», «Продаж комерційної нерухомості» і «Оренда комерційної нерухомості» на карті Києва. Разом з оголошеннями з «Магазину нерухомості» на карті Києва з вулицями відображаються об'єкти інфраструктури Києва: магазинидитячі садки, школи, ВНЗ, ресторани, кафе, аптеки, поліклінікиготелі, салони краси тощо. Також інтерактивна карта Києва дозволяє здійснювати пошук організацій за назвою, адресою та видами діяльності. Користуватися онлайн картою Києва легко. Найпростіший і найшвидший спосіб – скористатися спеціальним навігатором, який дозволяє задавати параметри пошуку і виводити на карту Києва тільки відповідні об'єкти. При наведенні і кліку на зазначені на карті об'єкти нерухомості користувач потрапляє на сторінку оголошення з детальним описом.

Також користувачам доступна функція пошуку об'єктів інфраструктури на онлайн карті Києва за допомогою рядка пошуку. У полі пошуку на карті напишіть назву або адресу підприємства. Знайдені об'єкти будуть відображені на мапі, і одночасно вам буде запропонований список під Картою Google (Київ). Клікнувши по позначці організації на карті, відкриється вікно з назвою, адресою та номером телефону. Клікнувши на назву в списку, на карті з'явиться позначка – де, на якій вулиці Києва розташований об'єкт, який вас цікавить.

Подивитися місце розташування об'єктів доданих в «Вибране» ви також можете на карті Києва.
Тепер користувачі можуть не тільки переглядати фотографії будинків, але і знайомитися з об'єктами інфраструктури, розташованими поблизу заданого адреси.

Також в розділі «Карта Києва» для зручності користувачів розміщена детальна Карта метро Києва с вказанням усіх діючих станцій київського метрополітену.