Реєстрація /

Компанії

В цьому розділі подано дані про компанії, які працюють на ринку нерухомості та в суміжних галузях.

Всі2 A B C D E F G H I J K L N P R S U Y Z Є І А Б В Г Д Е Ж К Л М Н О П Р С Т У Ф Ч

2

 • 2C

  Перша в Україні команда, яка пропонує повний цикл реалізації об'єкта нерухомості під ключ: від розробки архітектурної концепції, фінансового прогнозу, юридичної підтримки – до маркетингу і продажу.

A

 • A.B.C.

  «А.В.С.» – компанія, створена в жовтні 2002 року.
  Сфера діяльності: реалізація проектів будівництва елітної нерухомості в Печерському районі Києва.
 • ADH

  Akvareli Development Holding (ADH)це холдингова компанія, основною сферою діяльності якої є комплексний розвиток територій, проектування і будівництво багатофункціональних житлових комплексів. Перше підприємство холдингу було створено в 2007 році для будівництва житлового кварталу «Акварелі» – шести черг житлових будинків у місті Вишневе.

 • Aurora Development

  Компанія Aurora Development (Київ) заснована в 2007 році.

  Сфера діяльності: девелопмент, консалтинг, інвестування, брокеридж, управління активами в сфері нерухомості.

B

 • BD Holding

  Building Development Holding – будівельно-девелоперський холдинг з головним офісом в Швейцарії, який об’єднує понад 10 українських компаній. Починаючи з 2010 року, компанія реалізує амбітні будівельні проекти в Україні.

 • BGT Consulting

  Компанія   BGT Consulting створена в Києві в 2007 році.

  Сфера діяльності: кредитний брокеридж; експертна оцінка майнових комплексів, пакетів акцій, корпоративних прав, суден і літаків, земельних ділянок, будинків, квартир, автотранспортних засобів; продаж комерційної і житлової нерухомості на території України і за кордоном.

 • BIG Девелопмент

  Компанія BIG Девелопмент веде свою історію з 2008 року. Першими об'єктами компанії були комплекси таунхаусів в селах Петрівське і Білогородка Києво-Святошинського району.

Інформація про компанії, які відіграють важливу роль на ринку нерухомості Києва і України. У розділі «Компанії» Ви знайдете контактні дані та коротку інформацію про провідні агентства нерухомості, будівельні і девелоперські компанії, архітектурні і консалтингові фірми, державні і громадські організації, виробників і постачальників будівельних матеріалів.