Школа ремонту

Установка натяжної стелі: переваги та особливості

Конструкція натяжної стелі може значно відрізнятися. А всі монтажні роботи краще відразу довірити професіоналам. Завжди можна звернутися за допомогою та до компанії «Art Decor». Тут пропонуються лише найкращі умови взаємовигідного співробітництва.

Як зробити сучасний ремонт вторинного житла і скільки це буде коштувати?

Перевага квартир вторинного ринку – їх більш доступна ціна в порівнянні з новими. Але купуючи квадратні метри в старому житловому фонді, власники повинні розуміти: житло доведеться ремонтувати. Мова йде не про простий косметичний ремонт. Фахівці сервісу замовлення послуг Кабанчик розповіли, як провести сучасний ремонт квартири на вторинці і скільки це коштуватиме.

Замки для вхідних дверей: робимо з квартири фортецю

Не існує такого замка, який неможливо зламати. Це аксіома. Але важливим є час, який грабіжники витратять на те, щоб проникнути у приміщення. Так, один замок можна зламати за хвилину, а з іншим доведеться повозитися годину і довше. Давайте з’ясуємо, як вибрати надійний замок.

Яка сантехніка для ванни підходить найкраще?

Вибір сантехніки має грунтуватися не тільки на дизайнерських перевагах, а також і на її функціональності, властивостях і особливостях матеріалів, з яких вона виготовлена. Саме тому щоб зробити правильний вибір варто докладніше дізнатися, яку сантехніку краще обрати.

Вибираємо і встановлюємо рушникосушку

Якщо ви вирішили зайнятися ремонтом у ванній кімнаті, без нової рушникосушки вам не обійтися. Це не тільки зручний пристрій для сушки рушників та інших дрібних речей, але й прекрасний обігрівач, який зробить ванну кімнату теплою в холодну пору року.

Плитка чи ламінат?

Серед розмаїття покриття для підлоги зробити вибір досить складно. Якщо мова йде про плитку і ламінат, то кожен з видів має свої переваги та недоліки, і ідеально може підходити для одних приміщень, але бути недоречним для інших.

Ремонт квартири: робимо все правильно

Якщо настав час робити ремонт у старій квартирі чи ви придбали житло в новобудові «з голими стінами», варто спочатку ретельно все спланувати, щоб не допустити помилок, які збільшать бюджет робіт і витрачений час.

Обираємо металопластикові вікна

Якщо ви будуєте новий будинок або ж хочете поміняти вікна в квартирі на пластикові, потрібно знати деякі нюанси та особливості цього виду вікон, щоб у майбутньому не витрачати додаткові кошти на обслуговування або ж зовсім не довелося міняти їх знову через низьку якість.