Реєстрація /

Школа ремонту

Який дизельний генератор вибрати?

У наш нестабільний час, коли спостерігаються часті перебої з електрикою, важливість купівлі дизельного генератора не викликає питань. Однак, якщо ви новачок у цій сфері, вибір може бути досить непростим. Давайте детальніше розглянемо, який дизельний генератор вибрати. Рекомендуємо купити дизельний генератор від Укрснаб.

Вибираємо металопластикові вікна: топ-3 підходи у виборі

вікна в Києві

Приймаючи рішення про початок ремонту, потрібно зробити усвідомлений вибір – з якою метою цей ремонт і чи варто в нього вкладати великі ресурси. Дійсно, гарні пластикові вікна доречні у житловому приміщенні та офісі. Але не обов'язково купувати супер-потужні за теплозахисними функціями вікна, якщо йдеться про ремонт на дачі чи приміщенні, де зберігаються речі чи товари.

Звукоізоляція пластикових вікон: від чого залежить ідеальний звуковий комфорт

Звукоізоляція пластикових вікон

Звукоізоляція пластикового вікна – важлива складова забезпечення комфорту та добробуту власника квартири чи будинку. Вікно стоїть на захисті квартири від шуму, яким зранку до ночі наповнений мегаполіс. Захиститись від шумової агресії достатньо складно.

Установка натяжної стелі: переваги та особливості

Конструкція натяжної стелі може значно відрізнятися. А всі монтажні роботи краще відразу довірити професіоналам. Завжди можна звернутися за допомогою та до компанії «Art Decor». Тут пропонуються лише найкращі умови взаємовигідного співробітництва.

Як зробити сучасний ремонт вторинного житла і скільки це буде коштувати?

Перевага квартир вторинного ринку – їх більш доступна ціна в порівнянні з новими. Але купуючи квадратні метри в старому житловому фонді, власники повинні розуміти: житло доведеться ремонтувати. Мова йде не про простий косметичний ремонт. Фахівці сервісу замовлення послуг Кабанчик розповіли, як провести сучасний ремонт квартири на вторинці і скільки це коштуватиме.

Замки для вхідних дверей: робимо з квартири фортецю

Не існує такого замка, який неможливо зламати. Це аксіома. Але важливим є час, який грабіжники витратять на те, щоб проникнути у приміщення. Так, один замок можна зламати за хвилину, а з іншим доведеться повозитися годину і довше. Давайте з’ясуємо, як вибрати надійний замок.

Яка сантехніка для ванни підходить найкраще?

Вибір сантехніки має грунтуватися не тільки на дизайнерських перевагах, а також і на її функціональності, властивостях і особливостях матеріалів, з яких вона виготовлена. Саме тому щоб зробити правильний вибір варто докладніше дізнатися, яку сантехніку краще обрати.

Вибираємо і встановлюємо рушникосушку

Якщо ви вирішили зайнятися ремонтом у ванній кімнаті, без нової рушникосушки вам не обійтися. Це не тільки зручний пристрій для сушки рушників та інших дрібних речей, але й прекрасний обігрівач, який зробить ванну кімнату теплою в холодну пору року.