Реєстрація /

Нерухомість в Києві та області

Оголошень: 43 490
Головні оголошення

Портал 100realty.ua – спеціалізований інтернет-ресурс, присвячений ринку нерухомості Києва, а в перспективі буде охоплена вся Україна.
Всі новини нерухомості та будівельної галузі ви можете прочитати в розділі Новини ринку нерухомості. А аналітичні огляди ситуації на ринку і дані про динаміку цін на нерухомість Києва – в розділі Аналіз ринку нерухомості Києва.

Дізнатися вартість квартири в Києві, будинку і земельної ділянки вам допоможе дошка оголошень, яка на нашому сайті називається «Пошук нерухомості». Там подана ​​інформація про всі квартири, котеджі, будинки і ділянки, які пропонуються до продажу та оренди в Києві та Київській області.
На сайті 100realty.ua представлена ​​вичерпна інформація про нерухомість у Києві.  Сайт пропонує понад 100 тисяч актуальних оголошень. Віртуальні тури та відеоролики по об'єктах житлової і комерційної нерухомості допоможуть детально ознайомитися з пропозиціями про продаж квартир і будинків, не відходячи від свого комп'ютера. В оголошеннях, де не представлені ці сервіси, візуалізувати об'єкт нерухомості допоможуть якісні фото.

Продаж квартир у Києві є найпопулярнішим розділом порталу, але якщо вам потрібно купити нову квартиру, рекомендуємо переглянути розділ новобудови Києва, де крім оголошень про продаж квартир у новобудовах ви знайдете інформацію про забудовника і опис житлового комплексу.

В підрозділах Оренда квартир у Києві і оренда будинків вашій увазі пропонуються оголошення без посередників і від ріелторі довгостроковї оренди і подобової оренди як в місті, так і заміської нерухомості.

В підрозділі «Оренда комерційної нерухомості» ви можете знайти безкоштовні оголошення: оренда офісів, складів, торгових чи нежитлових приміщень у Києві і під Києвом, а в підрозділі «Продаж комерційної нерухомості» підібрати офіс, склад чи купити магазин в Києві.

Детальна інтерактивна карта Києва з деталізацією до вулиці та будинку дозволить подивитися розташування об'єктів нерухомості на онлайн карті Києва, де разом з оголошеннями відображаються об'єкти інфраструктури та станції метро Києва.
На порталі «Столична нерухомість» міститься і довідкова інформація про компанії, які є активними учасниками ринку нерухомості Києва.

Вся інформація, подана ​​на нашому порталі, є актуальною, а знайти її допоможе пошук по сайту. Ми ретельно стежимо за якістю оголошень, користуємося тільки перевіреними джерелами інформації і першими висвітлюємо всі події і тенденції, що відбуваються на ринку нерухомості.