Сантехніка Сторінка 13

Яка сантехніка для ванни підходить найкраще?

Вибір сантехніки має грунтуватися не тільки на дизайнерських перевагах, а також і на її функціональності, властивостях і особливостях матеріалів, з яких вона виготовлена. Саме тому щоб зробити правильний вибір варто докладніше дізнатися, яку сантехніку краще обрати.

Монтаж і підключення унітазу своїми руками

Опинившись перед необхідністю заміни чи встановлення унітазу, багато хто поспішає відразу викликати майстра і доручити цю роботу йому. Хоча обійтися без додаткових витрат для оплати послуг професіоналів, цілком реально.

Вибір унітазу – лише на перший погляд просте завдання

На перший погляд, вибір унітазу, на відміну від інших сантехнічних та побутових приладів, здається простим. Специфіка виконуваних завдань відводить унітазу тільки одну функцію – відправляти вміст прямо в каналізацію. Традиційно вважається, що унітаз повинен бути комфортним, легко чиститься і підходити за висотою всім членам родини.

Складно, але цікаво: встановлення гідромасажної ванни своїми руками

Правильна установка джакузі – справа непроста. Її особливість і складність полягає в тому, що необхідне підключення до трьох основних комунікацій: водопроводу, каналізації та електромережі.

Кухонний змішувач витримує багато випробувань

Кухня – найбільш функціональне приміщення у квартирі. Тут миють руки, посуд, прилади, овочі-фрукти, м'ясо та рибу. Тому, крім зовнішнього оформлення і оснащення необхідною побутовою технікою, кухня вимагає якомога раціональнішого підходу у виборі комплектуючих.

Типи і принципи роботи змішувачів

Вибір змішувача для ванної не менш важливий, ніж вибір самої ванни. Від нього залежить не тільки інтер'єр і щоденний комфорт, але актуальна на сьогоднішній день можливість використовувати воду в економному режимі. Сучасний змішувач має бути функціональним, стильним, міцним і задовольняти всі вимоги споживачів.