Реєстрація /

Park Royal

Буча (місто)

Ціна
від 33 815 грн/кв.м
Введення в експлуатацію

3 квартал 2025 р.: будинки А011 та А012

Клас
Комфорт
Статус

Будується

Забудовник
Поверховість
7-16

Локація в екологічному осередку

Свіже повітря, глибокий подих, ясність думок, спокій і свобода. Ми створили простір в центрі якого знаходиться людина у єднанні з природою. Власна екологічно-чиста рекреаційна зона в 4 га, все необхідне в пішій доступності, поруч парки Бучі та Ворзеля, і все це в оточенні безкрайнього соснового пейзажу. Поруч зручна транспортна розв‘язка, зупинка громадського транспорту та власний шатл бас до столичного метро.

Естетика, гармонія

Кожна будівля має свій унікальний архітектурний код і перемінну поверховість, неначе створена різними архітекторами у різні часи — саме це створює неповторну естетику сучасного європейського міста. А функціональний благоустрій і ландшафтний архітектура у поєднанні з дизайнерським освітленням від Expolight наповнюють простір затишком і комфортом.

Урбаністика майбутнього

Лише уявіть собі простір, в якому гармонійно поєдналися родинний затишок і динаміка сучасного енергійного міста. Адже все необхідне для комфорту тут поруч у пішій доступності. Пульсуюча променада пронизує PARK ROYAL і є головною артерією, центром тяжіння для майбутніх резидентів. Саме тут концентрується основна частина території розваг та шопінгу. Саме таким є PARK ROYAL — багатогранним, цілісним і наповненим.

Дбаємо про спільноту

Kid’s World це майже 6000 кв.м захопливих пригод для дітей, дитячий садок і школа КМДШ. Власна оранжерея наповнить теплом у зимові морози, адже літо тут 365 днів на рік. Видовищний амфітеатр збиратиме мешканців на концерти та виступи влітку, а взимку буде ковзанкою і сніговими гірками. Для тих, хто працює дистанційно - будуть облаштовані коворкінги. А рекреаційний простір поєднає в собі спортивні майданчики, бігові й велодоріжки, SPA-зону, скейт-парк і навіть тренувальний майданчик для домашніх улюбленців та зону барбекю.

Безпека

Чим вища цінність, тим кращий захист. Саме тому ми приділили безпеці максимум уваги: від пасивних засобів до активних цифрових систем, від контролю входу на територію до індивідуального доступу в будинки. З початком будівництва житлових будинків ми одразу будуємо сучасні укриття цивільного захисту з необхідними зручностями та декількома виходами, що відповідає будівельним нормам.

Технологія будівництва

Наші будинки зводяться з енергоефективних стінових модулів Royal House™, які виготовляються на власному заводі у Київській області. Модулі доставляються на будмайданчик з встановленими вікнами, утепленням та фасадним оздобленням. Фактично будинок створюється на заводі, а монтується безпосередньо на будмайданчику. Все це гарантує максимальну швидкість, високу якість будівництва та дотримання термінів.

Забудовник з 12-річним досвідом

Royal House – промислово-інвестиційна група компаній. Розробник технології виробництва стінових модулів з енергоефективною системою утеплення. Своїм успішним досвідом компанія довела, що якісний та комфортний формат нерухомості може бути доступний більшості українців. Адже інженерно-технічні розробки Royal House успішно використовуються для житлового та комерційного будівництва в Україні та країнах Європи.

Весняні знижки на квартири у ЖК PARK ROYAL

Діє акційна ціна на однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири у ЖК PARK ROYAL – вартість квадратного метра 33 815 грн/кв.м (888 доларів за кв. м).

Квартири у ЖК PARK ROYAL

  • однокімнатні (від 32,9 до 53,2 кв.м.) – від 33 815 грн/кв.м;
  • двокімнатні (від 53,6 до 83 кв.м) – від 33 815 грн/кв.м;
  • трикімнатні (100 кв.м) – від 33 815 грн/кв.м.
Адреса відділу продажів
м. Київ, вул. М.Максимовича, 24
Телефони

+380 (44) 290-73-81

Веб-сайт

Дивіться також