На Либідській площі прибрали МАФи

Прибрали кіоски без документів.

Завершується демонтаж самовільно розміщених засобів пересувної та об’єктів сезонної торгівлі на виходах зі станції метро «Либідська». Власники не мають дозвільної документації на розміщення елементів благоустрою. 

Про це повідомив в. о. директора КП «Київблагоустрій» Микола Бойко.

«Демонтаж об’єктів розпочали 12 жовтня. Проте з перших хвилин роботи працівники комунального підприємства отримали спротив від невстановлених осіб. Були погрози вчинити самоспалення, псування комунального майна, а саме: пробите колесо робочої техніки. Проте разом з Департаментом міського благоустрою нам все ж таки вдалося донести до підприємців, що незаконній торгівлі не місце в європейській столиці. Частково свої тимчасові споруди забрали самі власники, інше демонтували ми», – зазначив Микола Бойко.

Також він наголосив, що працівники КП «Шляхово-експлуатаційного управління» Голосіївського та Печерського районів вже розпочали прибирання наслідків такої торгівлі, тож Либідська площа буде чиста та вільна від незаконних торговельних об’єктів.

Стаття по темі: Київська інфраструктура: що реалізовано і що обіцяли зробити в 2019 році

Раніше повідомлялося, що Київська міська рада може розглянути нові правила розміщення кіосків у столиці.

Проект рішення передбачає можливість прибрати близько 70% МАФів у Києві до 2024 року. У документі мова йде про МАФи, які псують зовнішній вигляд міста і заважають комфорту громадян. Кіоски повинні бути прибрані з територій біля станцій метро, ​​біля зупинок громадського транспорту і ті, які розташовані вздовж основних транспортних магістралей.

Джерело