Реєстрація /

На київських дорогах збільшується кількість кільцевих розв’язок

Так покращують безпеку.

На вулиці Професора Підвисоцького біля міської клінічної лікарні № 12 завершуються роботи з облаштування зони підвищеної безпеки руху – кільцевої розв’язки малого радіусу, притротуарного острівця безпеки та велосипедних смуг. Найближчим часом розпочнеться влаштування розв’язки малого радіусу на перехресті вул. Миколи Кибальчича та місцевого проїзду просп. Романа Шухевича.

Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

«Кільцеві перехрестя малого радіусу – одні з найбільш ефективних засобів заспокоєння руху. Вони змушують водіїв знижувати швидкість на під’їздах до перехресть, завдяки чому значно знижується аварійність і наслідки ДТП на таких ділянках. Кільцеві розв’язки дуже популярні в Європі, і наразі їх кількість збільшується у столиці», – зазначив Олександр Густєлєв.

Як розповів заступник голови КМДА, на вул. Підвисоцького роботи з влаштування зони підвищеної безпеки руху вже майже завершені.

Найближчим часом розпочнуться роботи у Дніпровському районі – на перехресті вулиці Миколи Кибальчича та місцевого проїзду просп. Романа Шухевича.

Нові кільцеві розв’язки планується влаштувати в рамках реалізації проєкту «Підвищення безпеки автомобільних доріг у містах України», який частково фінансується Європейським інвестиційним банком.

Зокрема, за його словами, запропоновано влаштування таких розв’язок на перехрестях:

  • вул. Ахматової та вул. Драгоманова;
  • вул. Ахматової та вул. Урлівської;
  • вул. Вишгородської, просп. Правди та вул. Івашкевича;
  • вул. Братиславської та Лісового проспекту;
  • просп. Алішера Навої та вул. Курнатовського;
  • вул. Харченка та вул. Промислова.

Заступник голови КМДА нагадав, що наприкінці минулого року кільцеве перехрестя було влаштовано на перетині з’їзду з проспекту Соборності, вулиці Тампере та дороги-дублера. І за цей час воно довело свою ефективність. Також кільцеве перехрестя малого радіусу функціонує на вул. Труханівській.

Стаття по темі: Якими будуть податки при купівлі-продажу квартир в новобудовах – коментарі автора закону

Раніше повідомлялося, що тарифи на опалення виростуть вже взимку на 40%.

Джерело