Реєстрація /

Платіжки за світло у травні: на що звернути увагу киянам

З’явилася нова інформація.

На звороті рахунків, що надходять клієнтам YASNO у травні, жителі столиці можуть порівняти власне середньомісячне споживання електроенергії у 2019 році з даними по Україні та в країнах Європи. 

Відповідно до вимог законодавства електропостачальник YASNO розрахував середньомісячне споживання кожного окремого домогосподарства та загалом в столиці. Так, у 2019 році одна родина в Києві використовувала у середньому 183 кВт∙год щомісяця (середнє споживання по Україні – 165 кВт∙год), при наявності електроопалення – 1402 кВт∙год (середній показник по країні – 871 кВт∙год).   

Інформація про середньомісячне споживання – це привід для кожного клієнта замислитися над тим, як бути більш енергоощадливим. 

Як сплачувати менше за світло:

•         змінити побутові звички – вимикати за собою світло, не залишати прилади ввімкненими в розетку та ін.;  
•         використовувати енергоефективні рішення – розумні розетки, сучасні LED-лампи, набори з двозонним лічильником Розумний Watt;
•         регулярно і вчасно передавати показання лічильника – це допоможе уникнути нарахувань по середнім показанням, а клієнт буде сплачувати лише за фактично використану електроенергію.

«Ми прагнемо надавати якісний сервіс та бути корисними для наших клієнтів. Щоб отримати професійну консультацію щодо енергоефективності, жителі столиці можуть звернутися до YASNO дистанційно: через форму зворотного зв’язку на сайті, сторінку у Facebook або за телефоном контакт-центру (044/067/066) 277-18-18», – сказав директор YASNO в Києві Віктор Мельников.

Читайте також: Комерційна нерухомість в новобудовах Києва: прибуток вище, ніж від житла

Раніше повідомлялося, що депутати Київради затвердили Міську цільову програму зовнішнього освітлення Києва на період 2019-2022 роки. У Дарницькому, Голосіївському, Дніпровському та Солом’янському районах замінюють зовнішнє освітлення цього року. Тут також лінії електромереж потребують замін та оновлення, а зовнішнє освітлення прибудинкових територій за деякими адресами взагалі відсутнє.

Крім того, в Україні прийняли нову ДБН «Природне та штучне освітлення», яка  говорить про те, що у житлових кварталах необхідно враховувати, що прилади зовнішнього освітлення повинні естетично поєднуватися з просторовою структурою та історичною забудовою. Це стосується форми і пропорцій світильників, кронштейнів і опор, висоти установки освітлення.

Джерело