Реєстрація /

DELREY

Київ, вул. Військовий проїзд, 8

Ціна
від 85 600 грн/кв.м
Введення в експлуатацію

1 квартал 2025 р.

Клас
Бізнес
Статус

Будується

Забудовник

ЖК DELREY – це сучасний житловий комплекс класу «А» з величним  26-поверховим будинком у центрі Києва від забудовника DEMA DEVELOPMENT.

Житловий комплекс пропонує найвищу якість життя, яку можна отримати у місті – комфорт, безпеку, престиж та зручне місце розташування. DELREY не тільки надає розкішні житлові простори, але й комерційні приміщення з вільним плануванням, що відкриває нескінченні можливості для бізнесу. З великою кількістю зелених зон та терас на будинку, ви зможете насолоджуватися природою в центрі міста та гармонійним поєднанням сучасної архітектури та природи.

Житловий фонд складуть 242 квартири площею від 47,35 до 202,89 кв. м, в плануваннях від однієї до чотирьох кімнат. У деяких квартирах запроектовані тераси. На перших семи поверхах будуть розташовані комерційні площі під магазини, ресторани й кафе, відділення банків, аптеки та інші корисні сервіси для мешканців.

З розташуванням у Печерському районі, DELREY – це ідеальне місце для тих, хто шукає вишукане життя та бізнес у серці столиці.

Delrey – це про безпеку та комфорт, бо:

  • Наявна власна закрита територія із затишними локаціями для резидентів ЖК.
  • Надійність та функціональність: монолітне залізобетонне перекриття, панорамне скління, бомбосховище та продумані стабільні конструкції.
  • Ліфти обладнані притягувачами на випадок раптового відключення світла.
  • Інтегрована система «розумний дім», що дає можливість краще контролювати комунальні витрати та на екрані смартфона керувати безліччю опцій у квартирі.
  • ЖК Delrey підключений одразу до декількох ліній електроживлення, а також під'єднаний до лінії критичної інфраструктури.
  • Будинок незалежний від міської системи теплопостачання, то ж дату початку та закінчення опалювального сезону резиденти дому обирають самостійно.
Адреса відділу продажів
м. Київ, вул. Військовий проїзд, 8
Телефони

+ 380 (68) 433-88-88,

+ 380 (93) 107-88-33

Веб-сайт