Кличко просить Кабмін посприяти добудові Подільсько-Воскресенського мосту

Столиці не вистачає грошей.

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана із проханням допомогти столиці і дофінансувати на суму 400 мільйонів гривень будівництво двох важливих для Києва інфраструктурних об’єктів – Подільсько-Воскресенського мостового переходу через Дніпро та Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Сирець» на житловий масив Виноградар.
Із відповідною ініціативою Віталій Кличко виступив на засіданні уряду.

«Задля реалізації важливих інфраструктурних проектів прошу ваших, Володимире Борисовичу, доручень щодо виділення місту Києву коштів із Державного бюджету на соціально-економічний розвиток у сумі 200 мільйонів гривень на продовження будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу та 200 млн гривень – на будівництво ділянки Сирецько-Печерської лінії Метрополітену від станції «Сирець» на житловий масив Виноградар», – сказав Віталій Кличко.

Стаття по темі: Скільки коштує кредит на квартиру: які банки займають під придбання житла на вторинному ринку

Він зазначив, що будівництво таких важливих об’єктів стимулює розвиток громадського транспорту та інфраструктури столиці. А також – створює додаткові робочі місця і дає можливість залучити виробничі потужності вітчизняних промислових підприємств.

У Кабміні пообіцяли розглянути звернення.

Раніше повідомлялося, що на Подільсько-Воскресенському мостовому переході в Києві змонтували вже 14-ю в'язь. Всього ж їх повинно бути змонтовано 19. Київська влада заявляє, що будівництво моста йде з випередженням графіка.

Джерело