Реєстрація /

Будівельні і девелоперські компанії

В цьому розділі подано дані про компанії, які працюють на ринку нерухомості та в суміжних галузях.

A

 • A.B.C.

  «А.В.С.» – компанія, створена в жовтні 2002 року.
  Сфера діяльності: реалізація проектів будівництва елітної нерухомості в Печерському районі Києва.
 • ADH

  Akvareli Development Holding (ADH)це холдингова компанія, основною сферою діяльності якої є комплексний розвиток територій, проектування і будівництво багатофункціональних житлових комплексів. Перше підприємство холдингу було створено в 2007 році для будівництва житлового кварталу «Акварелі» – шести черг житлових будинків у місті Вишневе.

 • Aurora Development

  Компанія Aurora Development (Київ) заснована в 2007 році.

  Сфера діяльності: девелопмент, консалтинг, інвестування, брокеридж, управління активами в сфері нерухомості.

B

 • BD Holding

  Building Development Holding – будівельно-девелоперський холдинг з головним офісом в Швейцарії, який об’єднує понад 10 українських компаній. Починаючи з 2010 року, компанія реалізує амбітні будівельні проекти в Україні.

 • BIG Девелопмент

  Компанія BIG Девелопмент веде свою історію з 2008 року. Першими об'єктами компанії були комплекси таунхаусів в селах Петрівське і Білогородка Києво-Святошинського району.

B

 • bUd Development

  Компанія bUd development створена командою професіоналів в галузі житлового будівництва. Головна мета команди – створення проектів, які відповідають сучасним потребам ринку і поєднують в собі продуману концепцію забудови та інфраструктури. Діяльність компанії орієнтована на пошук і впровадження сучасних і ефективних рішень в сфері нерухомості.

C

 • City Group

  Керуюча компанія «Сіті Груп» здійснює інвестиційно-будівельну діяльність з 2003 року. Компанія займається будівництвом житла та об'єктів соціально-побутового обслуговування населення.