Відділення оснащене найсучаснішім обладнанням.

Фото: bbc.com
У столиці на базі Київської міської клінічної лікарні № 4 запрацювало новостворене офтальмологічне відділення, оснащене найсучаснішім обладнанням. Про це повідомила директора Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург.
За її інформацією, рішення про необхідність відкриття такої потужної структури, яка б виконувала і функції Центру травми ока, Департамент охорони здоров’я ухвалив ще торік. Тоді ж почали поставки інноваційного обладнання, на яке з міського бюджету було виділено близько 60 млн грн. І попри всі проблеми та складнощі, пов’язані з повномасштабною воєнною агресією РФ, наразі відділення розпочало функціонувати.
Відділення має всі ресурси, щоб працювати як Центр травми ока для дорослих та дітей.
«Наразі у відділенні вже приймають ургентних дорослих пацієнтів: щодня з 09:00 до 17:00, а двічі на тиждень – у вівторок і суботу – цілодобово. Ліцензію на надання допомоги дітям лікарня отримала, тож невдовзі тут лікуватимуть також і маленьких киян. З терміновими невідкладними станами звертатися можна як за направленням лікаря, так і самостійно», – зауважила Валентина Гінзбург.
За її словами, порівняно з іншими муніципальними клініками, де надається безвідмовна та безкоштовна офтальмологічна допомога, нове відділення є винятковим. Адже в ньому зосереджено найсучасніше устаткування, склад і обсяг якого дають змогу виконувати повний спектр необхідних діагностичних і лікувальних процедур.
Так, за інформацією Валентини Гінзбург, окрім висококваліфікованої ургентної допомоги постраждалим від офтальмологічних травм у клініці можна за досить короткий час пройти весь комплекс обстежень очей, отримати консультативну допомогу та лікування – як консервативне, так і оперативне.
Серед напрямів роботи відділення офтальмології та мікрохірургії ока:
- сучасна діагностика на комп’ютеризованому обладнанні;
- безшовна мікроінвазивна ультразвукова хірургія катаракти;
- хірургічна корекція астигматизму;
- імплантація монофокальних та мультифокальних сферичних і торичних інтраокулярних лінз;
- корекція короткозорості, далекозорості;
- микроінвазивна хірургія глаукоми;
- лікування дистрофій та відшарувань сітківки;
- лазерне лікування глаукоми, діабетичної ретинопатії, порушень кровообігу в сітківці;
- видалення новоутворень повік, пластичні операції на повіках тощо.
У новому відділенні використовують інноваційне високотехнологічне оптичне обладнання, зокрема й таке, що не має аналогів в Україні.
Контакти відділення офтальмології та мікрохірургії ока КМКЛ № 4:
- вул. Солом’янська, 17, КНП «Київська міська клінічна лікарня № 4»
- телефони для довідок: (044) 228-44-29 та (050) 228-44-28.
Читайте також: Кабмін дозволив купівлю-продаж нерухомості під час воєнного стану — як будуть реєструвати угоди у нотаріусів
- 672 перегляди