За порушення благоустрою киян оштрафували на 314 тисяч гривень


Такі данні за місяць.

У вересні 2019 року адміністративна комісія при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) наклала 346 адміністративних  стягнень на суму 314 тисяч 993 гривні.

Про це повідомив керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний.

Основними видами адміністративних правопорушень назвали:

  • порушенням правил розміщення рекламних засобів у місті Києві, 
  • порушенням державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів,
  • порушенням правил тримання собак і котів, 
  • завідомо неправдивий виклик спеціальних служб, а також порушенням правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами, зокрема, продаж пива, алкогольних чи  слабоалкогольних напоїв особам, що не досягли 18 років.

«Рішення адміністративної комісії приймаються неупереджено та колегіально, шляхом голосування кожного з членів комісії. За своїм призначенням адміністративна комісія виконує не тільки функцію накладення адміністративних стягнень, а й превентивну, оскільки спонукає громадян дотримуватися норм чинного законодавства, виконувати свій громадський обов’язок, з повагою ставитись один до одного, а також позитивно впливає на формування індивідуальної та суспільної правосвідомості громадян», – зазначив Дмитро Загуменний.

Читайте також: Комерційна нерухомість в новобудовах Києва: прибуток вище, ніж від житла

Раніше повідомлялося, що зміна №2 у ДБН В.2.3-15:2007 «Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів» унормувала можливість проектувати автоматизовані автостоянки для легкових автомобілів в містах України. Зміна офіційно вступає в дію з 1 липня 2019 року.

Джерело