За місяць у Києві оштрафували 4 тисячі порушників благоустрою

Проводять перевірки.

За перший місяць цього року інспектори КП «Київблагоустрій» та районних державних адміністрацій внесли 4050 приписів та склали майже 250 адмінпротоколів за порушення благоустрою.

Про це повідомив в. о. директора Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, щоденно близько 115 інспекторів контролюють вулиці Києва, виявляючи недотримання правил благоустрою. Неприбрані сніг та сміття, нововиявлені тимчасові споруди та несанкціоновані розриття – такі порушення найчастіше фіксують у столиці.

«Погода була складною, тож найбільше порушень інспектори фіксували за неприбраний сніг та накриження. Таких приписів – 2455. На другому місці – нововиявлені тимчасові споруди та засоби пересувної торгівлі, майже 1270 приписів. Третіми йдуть гаражі, майже 100 приписів з вимогою надати документи», – розповів Тимур Ткаченко.

Очільник Департаменту міського благоустрою додав, що нині штрафи за порушення благоустрою в Києві складають від 340 до 1700 гривень. 

инфраструктура

Стаття по темі: Як буде розвиватися ринок офісної нерухомості після локдауна: прогнози, орендні ставки, попит в 2021 році

Раніше повідомлялося, що Київська міська рада може розглянути нові правила розміщення кіосків у столиці.

Проект рішення передбачає можливість прибрати близько 70% МАФів у Києві до 2024 року. У документі мова йде про МАФи, які псують зовнішній вигляд міста і заважають комфорту громадян. Кіоски повинні бути прибрані з територій біля станцій метро, ​​біля зупинок громадського транспорту і ті, які розташовані вздовж основних транспортних магістралей.

Джерело