У столиці з’явилася карта ремонту тепломереж

Відремонтують 130 км мереж.

У Києві створили карту ремонту теплових мереж, де кияни можуть бачити скільки і в яких мікрорайонах проходитиме цьогорічна модернізація комунікацій. Карта розміщена на офіційному сайті комунального підприємства «Київтеплоенерго» – https://kte.kmda.gov.ua/gmap/.

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

«На карті ремонтів мереж кияни бачитимуть адреси, види робіт, протяжність заміни мереж, а також кількість аварій, що сталися на цих ділянках за останні три роки. На деяких адресах кількість аварій сягає кількох десятків, і через це у людей були перебої з послугами. Ми переконані, що заміна на цих територіях знизить аварійність і вимушені перерви у теплопостачанні», – сказав заступник голови КМДА.

Він зауважив, що протягом останнього опалювального сезону аварійні бригади «Київтеплоенерго» ліквідовували щодоби 30-40 пошкоджень мереж. За період поточного опалювального сезону підприємство усунуло понад 6 тисяч пошкоджень теплових мереж.

Стаття по темі: «Утепляємось» за рахунок держави: що для цього потрібно?

Тому цього літа витратять 500 млн. грн. на заміну 130 км мереж.

Раніше повідомлялося, що у 2019 році в Києві заплановано заміну тепломереж на Троєщині, Оболоні, Харківському масиві та Борщагівці. Також місто має намір реконструювати тепломережу котельні «Нивки» на вул. Корчака.

Джерело