Кіоски розміщені без документів.

Фото: kyivcity.gov.ua
Столична влада розпорядилися демонтувати ще 27 елементів благоустрою в восьми районах Києва. Серед об'єктів – огорожі, павільйони, гараж, автомийка, шиномонтаж, СТО, фасад будинку, холодильник і кіоск. Дані елементи благоустрою, на думку столичної влади, були встановлені самовільно.
Про це стало відомо з доручення Департаменту міського благоустрою Київської міськдержадміністрації (КМДА) комунальному підприємству «Київблагоустрій».
«Вжити заходів шляхом демонтажу самовільно встановлених елементів благоустрою», – йдеться в документі.
Стаття по темі: Київська інфраструктура: що реалізовано і що обіцяли зробити в 2019 році
Раніше повідомлялося, що Київська міська рада може розглянути нові правила розміщення кіосків у столиці.
Проект рішення передбачає можливість прибрати близько 70% МАФів у Києві до 2024 року. У документі мова йде про МАФи, які псують зовнішній вигляд міста і заважають комфорту громадян. Кіоски повинні бути прибрані з територій біля станцій метро, біля зупинок громадського транспорту і ті, які розташовані вздовж основних транспортних магістралей.
- 174 перегляди