Проєкт передбачений Генпланом.
Фото: facebook.com
Проєкт Генерального плану Києва передбачає реконструкцію та створення нових бульварів. Про це повідомили в комунальній організації «Київгенплан».
Де у Києві з’являться нові бульвари:
- просп. Голосіївський,
- просп. Любомира Гузара,
- просп. Перемоги,
- вул. Щусєва,
- вул. Вишгородська,
- вул. Кирилівська,
- вул. Богатирська,
- вул. Оноре де Бальзака,
- вул. Маяковського,
- вул. Харківське шосе,
- просп. Оболонський,
- просп. Р. Шухевича,
- просп. Броварський,
- просп. Соборності,
- просп. Ю. Гагаріна,
- просп. Бажана,
- бул. Перова.
Також заплановані інвентаризація та реконструкція вуличних насаджень, що перебувають у незадовільному санітарному стані, зі створенням біологічно стійких та ефективних шумозахисних зелених насаджень на площі 150 га.
Стаття по темі: На велосипеді столицею: де побудують нові велодоріжки в Києві
«Для шумозахисних насаджень повинні добиратися такі породи дерев і чагарників, що стійкі до тривалих шумових впливів, швидко ростуть, є димогазостійкими, мають густу крону, широке листя і низький штамб (нижню ділянку стовбура від кореневої шийки до перших гілок), – пояснив головний інженер проєкту Генплану Києва Ігор Соболєв. – Найбільш ефективні в шумозахисті багатоярусні насадження, коли крони знаходяться на різній висоті. Спеціальні смуги зелених насаджень мають комплексний характер захисної дії – захист від шуму і вихлопних газів автотранспорту; абсорбцію пилу та інших шкідливостей, що забруднюють повітря; покращення мікрокліматичних показників міського середовища; позитивну психологічну та естетичну дію на мешканців. Усе це значно підвищує соціальну значимість озеленення як містобудівного засобу шумозахисту».
Крім того, проєктом Генплану Києва намічено створити ефективні шумозахисні насадження уздовж залізниці (шириною 25-30 м) для зменшення впливу шуму на територію житлової забудови та формування екологічного коридору в межах міста.
Читайте також: Найдешевші квартири в Києві в 2020 році: який бюджет на покупку та безпека угоди
Раніше повідомлялося, що у рамках підготовки до нового навчального року 2020-2021 комунальні підприємства дорожньо-транспортної галузі столиці реалізують проєкт «Безпечна дорога до школи», який має на меті покращення інфраструктури та стану безпеки дорожнього руху біля навчальних закладів Києва.
- 468 переглядів