Реєстрація /

У Києві створять Центр соціальної підтримки дітей та сім’ї

Вже почали облаштування.

У столиці планують створити Центр соціальної підтримки дітей та сім’ї з умовами, наближеними до сімейних. Відповідний проект рішення підтримали депутати Київради під час засідання постійної комісії Київради з питань освіти, науки, молоді та спорту.

Як пояснила заступниця голови КМДА Марина Хонда, створення цього закладу є кроком, на який повинна піти міська влада у зв’язку з реформуванням системи догляду за дітьми-сиротами.

«Нині частина дітей, позбавлених батьківського піклування, знаходиться у дитбудинках системи охорони здоров’я, а частина – в дитбудинках системи освіти. Наразі відбувається реформування системи охорони здоров’я, під час якої переформатують заклади «Берізка» та ім. М. М. Городецького, у яких перебувають 105 дітей. Унаслідок цього діти, які не потребують паліативної допомоги, діти-сироти, діти з інвалідністю не зможуть у них перебувати більше 45 днів. Саме для таких дітей ми і створюємо цей Центр. Це не інтернат, як багатьом може здатися на перший погляд, а заклад, у якому будуть створені умови виховання, наближені до сімейних та забезпечено більш кваліфіковане медичне обслуговування. Він повністю відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів № 834», – зазначила Марина Хонда.

Вона також додала, що створення Центру соціальної підтримки для дітей та сім’ї є правильним та своєчасним рішенням. Також діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, після набуття такого статусу, можуть бути влаштовані до малих групових будинків, патронатних родин та інших форм виховання, наближених до сімейних.

Передбачено, що в новому Центрі зможуть перебувати одночасно до 120 дітей. Заклад буде створено на частині матеріально-технічної бази будинку дитини ім. М М. Городецького.

Стаття по темі: Як буде розвиватися ринок офісної нерухомості після локдауна: прогнози, орендні ставки, попит в 2021 році

Раніше повідомлялося, що Київська міська рада може розглянути нові правила розміщення кіосків у столиці.

Проект рішення передбачає можливість прибрати близько 70% МАФів у Києві до 2024 року. У документі мова йде про МАФи, які псують зовнішній вигляд міста і заважають комфорту громадян. Кіоски повинні бути прибрані з територій біля станцій метро, ​​біля зупинок громадського транспорту і ті, які розташовані вздовж основних транспортних магістралей.

Джерело