Реєстрація /

У Києві розпочали масштабні ремонти доріг

Ремонти тривають у всіх районах.

Враховуючи аномально теплу зиму і ранню весну, активний дорожньо-будiвельний сезон розпочався значно раніше, а нiж зазвичай.

На сьогодні роботи тривають в усіх районах Києва.

«Дорожники розпочали наступний етап робіт із капітального ремонту просп. С. Бандери – на ділянці мiж вул. Йорданською та просп. Оболонським у напрямку вул. О. Телiги. Триває будівництво вул. Довбуша, капітальний ремонт вул. Покровськоï та Микiльсько-Ботанiчноï. Сьогодні відновлюємо активнi роботи на вул. Пушкiнськiй на ділянці мiж вул. Толстого та б-ром Т. Шевченка, а також просп. Л. Гузара на ділянці вiд вул. Гарматноï до б-ру В. Гавела у напрямку Кiльцевоï дороги», – повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

Інший важливий напрям робіт – ремонт тротуарів. Такi роботи проводяться як у центральних, так i спальних районах Києва. Дорожники виконують ремонт покриття великими картами, тобто цілими ділянками.

Також, за словами Олександра Густєлєва, активнi роботи тривають на штучних спорудах, зокрема: на Борщагівському шляхопроводі, шляхопроводі на перетині вул. Богатирської та просп. С. Бандери, вул. Богатирської та Оболонського проспекту; шляхопроводі через залізницю на вул. Полярнiй, пішохідному мості через лінію швидкісного трамваю біля кінотеатру «Лейпциг», пішохідному мості через просп. Космонавта Комарова біля вул. Миколи Василенка.

Стаття по темі: Скільки ремонтують мости в Києві: рекордсмен Південний міст перекритий 5 місяців на рік

Нагадаємо, що будівництво Подільсько-Воскресенського моста триває вже 27 років. За цей час неодноразово змінювався загальний кошторис будівництва.

Джерело