У червні в Києві виріс попит на квартири в нових будинках на вторинному ринку

Купували житло з документами.

У червні в Києві істотно виріс попит на квартири в новобудовах, введених в експлуатацію, де житло продають з готовими документами.

Про це повідомила Олена Бібєрова, Генеральний директор АН «Благовіст».

«Зростання було у всіх цінових сегментах і рівень активності учасників ринку перевищує показники минулого року за аналогічний період. Тенденції говорять про те, що нас очікує хороша активна осінь, ринок демонструє позитивну динаміку. Забудовники підняли ціни на квартири в новобудовах, тому до осені може «підтягнутися» також вартість квадратного метра на вторинному ринку», – прокоментувала ситуацію Олена Бібєрова.

За її даними, протягом червня 2019 року обсяг інвестицій в нерухомість Києва склав еквівалент 36 млн. 500 тис. дол. США, що на 62% більше, ніж в травні 2019 року. Найбюджетнішим об'єктом, проданим в червні, стала земельна ділянка 19 соток, яку купили за 11 тис. дол. в с. Романків. На вул. Бусловскій (Печерський р-н) купили за 500 тис. дол. апартаменти площею 191 кв. м. Це був найдорожчий об'єкт, проданий в червні.

Стаття по темі: Як отримати доступне житло в Україні: що змінюється в програмі Кабміну

Нагадаємо, у вересні 2018 року Верховна Рада України змінила Закон «Про житловий фонд соціального призначення». Народні депутати дозволили включати в чергу на житлоплощу нові категорії пільговиків, в тому числі внутрішніх переселенців.

 
 

Джерело