Трамвайну лінію від вулиці Гната Юри продовжать реконструювати

Шукають підрядника для виконання робіт.

КП «Київпастранс» оголосив тендер на продовження реконструкції трамвайної лінії від вул. Гната Юри до ЗАТ «Кисневий завод». До кінця 2020 року планують запустити 2, 4 і 5 пускові комплекси і витратити більше 147 млн. гривень на ремонт.

Про це стало відомо з оголошення електронної системи державних закупівель ProZorro.

Закупівля розділена на три лоти. Спочатку хочуть зробити ремонт зупинки «Бульвар Кольцова». Потім зробити безпосередньо ремонт трамвайних колій: демонтаж існуючих колій, монтаж верхніх будов 1 і 2 колії. А також – прокладання кабельної каналізації та водопровідної мережі, установку світлофорів (8 штук), інформаційних табло (4 штуки). Крім того, техзавдання передбачає роботи на станції «Вул. Булгакова» – переоснащення зовнішнього освітлення, укладання стрілочних переводів та шляхів, підвіска нового кабелю на опорах.

Стаття по темі: Київська інфраструктура: що реалізовано і що обіцяють зробити в 2019 році

Раніше повідомлялося, що КП «Київпастранс» оголосило тендер на комплексну реконструкцію трамвайної колії і зупинки «Контрактова площа». Ремонт зроблять на ділянці в межах Контрактової площі, вулиць Костянтинівської, Межигірської і Верхній Вал, а також підземного пішохідного переходу на вулиці Спаській на Подолі.

Витратити на ці роботи планують 260 млн. гривень, а завершити їх хочуть до кінця 2022 року.

Також станцію Борщагівської лінії швидкісного трамвая в Києві «Гната Юри» капітально відремонтують. Роботи обіцяють завершити до кінця року. Відповідний договір вартістю 17,3 млн. гривень вже уклали КП «Київпастранс» та ТОВ «КП Спецавтоматика»

Джерело