Реєстрація /

У Києві побудують багатофункціональний спортивний комплекс

Нададуть земельну ділянку.

Національному університету фізичного виховання і спорту України нададуть дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва багатофункціонального спортивного комплексу. 

Земельна ділянка знаходиться на вул. Миколи Матеюка, 4. Орієнтовна площа складає 13,99 га.

Таке рішення було прийнято на пленарному засіданні Київської міської ради.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Андрія Вітренка, надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою – це перша стадія процесу відведення земельної ділянки для будівництва багатофункціонального спортивного комплексу.

«На земельній ділянці планується будівництво багатофункціонального спортивного комплексу з футбольними полями. Це надасть можливість проводити міські, всеукраїнські та міжнародні змагання з різних видів спорту, в тому числі серед учнівської та студентської молоді. Необхідно розвивати спортивну інфраструктуру та створювати комфортні умови для підготовки спортсменів, оскільки Київ є спортивною столицею та славиться великою кількістю чемпіонів, які прославляють нашу державу у всьому світі», – зазначив Андрій Вітренко.

Раніше забудовники розкритикували закон про нові податки на продаж нерухомості в новобудовах.

Стаття по темі: Якими будуть податки при купівлі-продажу квартир в новобудовах – коментарі автора закону

Джерело