Реєстрація /

Столичні багатоповерхівки збільшили «споживання» тепла

Така тенденція спостерігалася у грудні.

У грудні столичні багатоповерхівки спожили на 16% більше тепла, ніж у листопаді.

Про це повідомляє Київтеплоенерго.

При незмінному тарифі основним фактором зростання обсягів споживання тепла стало зниження температури зовнішнього повітря. У грудні середньомісячна температура була майже на 6оС нижча, ніж у листопаді.

 За даними Укргідрометцентру в Києві середньомісячна температура у грудні 2021 року склала -1,6оС. Це на 6,4оС нижче порівняно з листопадом (+4,8оС). Через таке зниження температури у грудні споживання тепла будинками збільшилося на 16%, а середньозважена вартість опалення склала 26,8 грн/кв.м. Тоді як у листопаді – 22,6 грн/кв.м.

Обсяги споживання теплової енергії будинками залежать насамперед від температури зовнішнього повітря, відповідно до якої регулюється температура теплоносія, а також від енергоефективності будинку.

У будинках, де проведені заходи з енергоефективності за міськими програмами співфінансування, мешканці сплатили за опалення у грудні в середньому на 20% менше, ніж в інших будинках – близько 21 грн/кв.м.

Нагадаємо, у грудні 2021 року, як і з початку опалювального сезону 2021/2022, тарифи на опалення для населення лишилися незмінними.

Стаття по темі: Які податки на продаж нерухомості у 2022 році – зміни в законах та правилах оподаткування

Нагадаємо, що зростання вартості оренди землі спричинить зростання цін на житлову нерухомість.

Джерело