Погасили 9 млн грн. боргів.

Фото: dt.ua
За один місяць організації, що обслуговують багатоквартирні будинки у Києві, зменшили свою заборгованість за спожиту електроенергію на 9 млн грн. перед електропостачальником YASNO. Піклуючись про мешканців, YASNO регулярно оновлює на своєму сайті перелік обслуговуючих організацій, що несвоєчасно сплачують за електроенергію для місць загального користування (ліфтів, освітлення під’їздів). Завдяки цьому кияни можуть контролювати свої обслуговуючі організації та попередити можливі обмеження електропостачання у багатоквартирних будинках за борги.
Станом на 15 липня 2020 року обслуговуючі організації, ОСББ та ЖБК у понад 100 будинках столиці заборгували за спожиту електроенергію 27 мільйонів гривень. З них щодо 65 будинків заборгованість перевищувала 100 тисяч гривень по кожному. За місяць, станом на 15 серпня обслуговуючі організації зменшили суму боргу на 9 мільйонів гривень, з урахуванням поточного споживання.
Щоб уникнути відключення від електропостачання місць загального користування, обслуговуючі організації – боржники мають сплатити за електроенергію.
Нагадаємо, відповідно до пункту 3 розділу II Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» у період карантину та протягом 30 днів з дня його відміни, забороняється, зокрема, припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі. Зазначена норма Закону не розповсюджується на юридичних осіб, які обслуговують будинки.
Читайте також: ТОП-5 порад, як зменшити електроспоживання, працюючи із дому
Раніше повідомлялося, що зима 2019/2020 була найтеплішою за останнє десятиліття. Це вплинуло на зменшення споживання природного газу для забезпечення міста теплом і гарячою водою. У цьому опалювальному сезоні Київтеплоенерго закупило 1,05 млрд куб. м газу на суму 5,5 млрд грн. Натомість у минулому сезоні було спожито 1,17 млрд куб. м загальною вартістю 8,7 млрд грн.
- 186 переглядів