На Татарці встановлюють 8 нових теплопунктів

Реконструюють теплове обладнання.

У Києві в мікрорайоні Татарка проводять масштабну реконструкції застарілого теплового обладнання – міняють 1,3 км старих теплових мереж, встановлюють 8 теплопунктів у будинках та 3 нових центральних теплопункти. Ці роботи дадуть змогу перепідключити 11 житлових будинків та одну школу від проблемної приватної котельні «Бонвояж» до районної котельні «Молодь» і вирішити багаторічну проблему старту опалювального сезону в цьому мікрорайоні.

Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

«Щороку ми мали великі проблеми з підключенням будинків до тепла на старті опалювального сезону через приватну котельню «Бонвояж», власники якої відмовлялись укладати прямі договори з мешканцями. Міська влада вирішила покласти цьому край. Ми зараз бачимо, як прокладаються нові мережі, і будинки, і школа будуть перепідключені до районної котельні «Молодь», за яку відповідає комунальне підприємство «Київтеплоенерго», – пояснив Петро Пантелеєв.

За його словами, вже прокладено 1,1 км траси тепломережі із 1,3 км запланованих, збудовані 15 теплових камер, 10 дренажних колодязів.

КоммуникацииКоммуникации

Стаття по темі: «Утепляємось» за рахунок держави: що для цього потрібно?

Раніше повідомлялося, що у 2019 році в Києві заплановано заміну тепломереж на Троєщині, Оболоні, Харківському масиві та Борщагівці. Також місто має намір реконструювати тепломережу котельні «Нивки» на вул. Корчака.

Джерело