Питання про портал

Умови використання персональних даних

Згідно з вимогами Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010р. №2297-VI, діючи добровільно і усвідомлюючи значення моїх дій, даю свою згоду на обробку персональних даних Порталом «Столична нерухомість», надалі «Власник», на таких умовах:

Що таке відеоролик і як його замовити?

Зробити свій вибір на користь того чи іншого об’єкту нерухомості стало ще простіше. Окрім перегляду фото та віртуальних турів об'єктів, появилася можливість переглянути і повноцінний відеоролик про квартиру чи будинок, знятий професійним оператором з детальним аудіо-описом цього об’єкту.

Що таке віртуальний тур і як його замовити?

«Віртуальний тур» – це можливість побродити по всіх куточках квартири чи будинку, які Вам сподобалися, роздивитися всі деталі інтер'єру, побачити місце розташування об'єкта на карті Google, і орієнтацію за сторонами світу.

Тепер, обираючи об'єкт нерухомості, Ви можете побачити не тільки фотографії та схему планування, а й зробити справжню подорож по квартирі, офісу чи будинку і згодом купити або орендувати нерухомість, яка Вас цікавить.

Як користуватися картою Києва?

Окрім того, що на карточці вибраного об'єкту Ви можете побачити його місцерозташування, в спеціальному розділі Карта Києва Ви знайдете докладну інтерактивну карту столиці з деталізацією до вулиці, будинку, адреси підприємства та оголошеннями оренди/продажу нерухомості в Києві.

Разом з оголошеннями з «Магазину нерухомості» на карті Києва з вулицями відображаються об'єкти інфраструктури Києва: магазини, дитячі садки, школи, ВНЗ, ресторани, кафе, аптеки, поліклініки, готелі, салони краси тощо.

Як опублікувати оголошення?

Для публікації оголошень на порталі 100realty.ua Вам необхідно зареєструватися. Якщо Ви зареєстровані, введіть свій логін і пароль.

В особистому кабінеті в блоці Мої оголошення перейдіть за посиланням Додати оголошення або на головній сторінці сайту в блоці Магазин нерухомості Києва та області натисніть на Розмістити оголошення. Виберіть необхідний Вам тип нерухомості і тип операції (продаж чи оренда), введіть дані об'єкта та натисніть копку Зберегти.

Правила публікації оголошень

  • 1. ІАП «Столична нерухомість» надає можливість безкоштовного розміщення оголошень про продаж або здачу в оренду об'єктів нерухомості виключно приватним особам (співпраця з агентствами – тільки на договірній основі), зареєстрованим від свого імені на Порталі. Не дозволяється використовувати в будь-якому вигляді назви фірм, торгових марок, адреси інтернет-сайтів, логотипів і т. д. як при реєстрації на сайті та (або редагуванні профілю), так і при створенні і (або) редагуванні оголошень.
  • 2.

Як працювати зі списком знайдених оголошень?

За замовчуванням результати пошуку виводяться у вигляді стандартного списку з 10 оголошень по зростанню ціни. Ви можете змінити кількість оголошень на сторінці в Показати по: 10, 20 чи 30.

Клікнувши на Показати подробиці, появиться інформація з докладним описом об'єкту нерухомості. Щоб прибрати подробиці, необхідно натиснути на Приховати подробиці.

При кліку на адресу об'єкта Ви перейдете на сторінку оголошення. А в закладці На карті Ви побачите розташування об'єктів на карті.