Реєстрація /

Угода користувача

І ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

ІІ ПРАВИЛА ПУБЛІКАЦІЇ ОГОЛОШЕНЬ

ІІІ ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

ІV ОПЛАТА ПОСЛУГ

V ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

VІ ТЕРМІН ДІЇ УГОДИ

І ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Корпорація «Перша Ріелторська Група», (далі – Сайт/Портал/веб-сайт 100realty.ua та/або Адміністрація Сайту/Порталу/веб-сайту) публікує цей Публічний договір (Угода) про надання послуг на інтернет-сайті 100realty.ua.

1.2. Відповідно до статті 633 Цивільного Кодексу України (ЦК України) ця Угода є публічним договором, і в разі прийняття викладених нижче умов будь-яка дієздатна фізична особа (далі Користувач) зобов'язується виконувати умови цієї Угоди.

1.3. У цій Угоді, якщо зміст не вимагає іншого, наведені нижче терміни вживаються у такому значенні:

Угода – публічна пропозиція Адміністрації Порталу, адресована будь-якій дієздатній фізичній особі, укласти договір про надання послуг на умовах, що містяться в цій Угоді;

Адміністрація Порталу – Корпорація «Перша Ріелторська Група», юридична адреса: вул. Генерала Алмазова, 18/7, м. Київ, Україна, 01133;

Сайт – інтернет-сайт 100realty.ua, який адмініструється Адміністрацією Порталу і є комунікаційною платформою для розміщення, зокрема, тимчасових оголошень;

Користувач – будь-яка дієздатна фізична особа, яка прийняла умови цієї Угоди та користується послугами Сайту;

Послуга – будь-яка операція, що не є постачанням товарів, пов'язана з наданням сервісу (наприклад, але не виключно, тексту, даних, інформації, графіків або фотографій, малюнків, тощо), яку можна отримати після вчинення певної дії або здійснення певної діяльності, для задоволення особистих потреб Користувача;

Особистий кабінет/акаунт/профіль – електронний кабінет Користувача у функціональній системі Сайту, за допомогою якого він може керувати своїми оголошеннями на Сайті. Особистим кабінетом/акантом/профілем може користуватися лише один Користувач, передача даних для доступу до свого Особистого кабінету/акаунту/профілю іншому користувачеві (іншій особі) не допускається;

Реєстрація – прийняття Користувачем умов цієї Угоди і процедура, в ході якої Користувач за допомогою заповнення відповідних форм Сайту надає необхідну інформацію для використання сервісів Сайту. Реєстрація вважається завершеною тільки в разі успішного проходження всіх її етапів, відповідно до опублікованих на Сайті інструкцій;

Персональні дані – це відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка за їх допомогою ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована.

1.4. Якщо Користувач не згоден з цією Угодою повністю або частково, Адміністрація Порталу просить його залишити цей сайт. Ці умови регулюють використання Користувачем Сайту та послуг 100realty.ua. Використання послуг 100realty.ua означає, що Користувач ознайомлений з цією Угодою, розуміє і приймає її умови.

1.5. Починаючи використовувати будь-який сервіс Сайту або пройшовши процедуру реєстрації, Користувач підтверджує свою дієздатність та прийняття умов Угоди в повному обсязі, без будь-яких застережень і винятків. У разі незгоди Користувача з будь-яким з положень цієї Угоди, Користувач не має права використовувати сервіси Сайту.

1.6. Цим Адміністрація Порталу пропонує Користувачам мережі Інтернет використовувати свої сервіси на умовах, викладених в цій Угоді.

1.7. Адміністрація Порталу не є учасником будь-яких угод Користувачів, а лише надає комунікаційну платформу для розміщення інформації, в тому числі, оголошень.

1.8. Вміст 100realty.ua захищено авторським правом. Будь-яке відтворення, адаптація, переклад, розміщення і переробка вмісту цього сайту в інших засобах масової інформації, включаючи розміщення або переробку в електронних засобах масової інформації, захищені авторським правом. Будь-яке використання цілком або частково такої інформації допускається тільки з зазначенням гіперпосилання на сайт 100realty.ua.

1.9. Перелік офіційно зареєстрованих товарних знаків:

 • 100realty
 • СТОличная НЕДВИЖИМОСТЬ
 • Столичная недвижимость
 • Столична нерухомість
 • Магазин недвижимости
 • Магазин нерухомості
 • Коммерческая недвижимость
 • Комерційна нерухомість
 • Commercial real estate
 • ПЕРВАЯ РИЭЛТОРСКАЯ ГРУППА
 • ПЕРША РІЕЛТОРСЬКА ГРУПА
 • FIRST REALTY GROUP
 • FRG

frg

Будь-яке використання вказаних товарних знаків без згоди власника заборонено і є порушенням законодавства про охорону прав на знаки для товарів і послуг, про охорону авторських або інших прав інтелектуальної власності, про захист від недобросовісної конкуренції.

1.10. Умови Угоди можуть бути змінені Адміністрацією Порталу без будь-якого спеціального повідомлення, нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її розміщення в мережі Інтернет за вказаною в цьому абзаці Угоди адресою. Чинна редакція Угоди завжди розміщена на сторінці за лінком https://100realty.ua/uk/rules.

1.11. У разі якщо Адміністрацією Порталу були внесені будь-які зміни до Угоди в порядку, передбаченому пунктом 1.10. Угоди, з якими Користувач не згоден, він зобов'язаний припинити використання сервісів Сайту. Факт продовження використання сервісів Сайту є підтвердженням згоди Користувача з відповідною редакцією Угоди.

1.12. Адміністрація Порталу залишає за собою право видаляти оголошення, а також блокувати і видаляти профіль користувача, через недотримання правил публікації оголошень, без попередження, додаткових пояснень і компенсації, у випадку, якщо оголошення були опубліковані чи їм присвоювалися спеціальні статуси на платних умовах.

1.13. Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані цією Угодою, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України. Всі можливі суперечки, що випливають з відносин, що регулюються цією Угодою, вирішуються в порядку, встановленому законодавством України, за нормами права України.

1.14. Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним або таким, що не підлягає примусовому виконанню, не тягне за собою недійсності або невиконання інших положень цієї Угоди.

ІІ ПРАВИЛА ПУБЛІКАЦІЇ ОГОЛОШЕНЬ

2.1. Сайт 100realty.ua не надає можливість безкоштовного розміщення оголошень про продаж або передачу в оренду об'єктів нерухомості (співпраця з агентствами – тільки на договірній основі). Не дозволяється використовувати в будь-якому вигляді назви фірм, торгових марок, адреси інтернет-сайтів, логотипів і т. д. як при реєстрації на сайті (або редагуванні акаунту), так і при створенні і/або редагуванні оголошень.

2.2. Термін публікації оголошень на сайті – 30 днів. Після завершення терміну публікації оголошення знімаються з публікації і залишаються доступні для користувача в особистому кабінеті зі статусом «зняті з публікації». Користувач може їх повторно опублікувати. Оголошення автоматично видаляються зі списку в особистому кабінеті через 90 днів після зняття з публікації. Після цього доступу до них користувач не має.

2.3. Всю відповідальність за розміщену в оголошенні інформацію (текстову і візуальну) про продаж або передачу в оренду об'єктів нерухомості несе особа, яка розмістила цю інформацію на Порталі.

2.4. Правила оформлення та подання інформації в оголошеннях про продаж або оренду об'єктів нерухомості.

2.4.1. Мають бути заповнені всі обов'язкові поля:

 • Населений пункт;
 • Вулиця (тільки для Києва, для інших населених пунктів – не обов'язково);
 • Ціна об'єкта (повна вартість об'єкта, а не ціна за квадратний метр);
 • Кількість кімнат (для квартир і будинків);
 • Кількість поверхів (тільки для будинків);
 • Період оплати – місяць, доба (тільки для оренди);
 • Профіль (тільки для комерційної нерухомості);
 • Цільове призначення (тільки для земельних ділянок);
 • Загальна площа (для землі – площа ділянки в сотках);
 • Контактний номер телефону.

2.4.2. Вказувати необхідно тільки реальну ціну (загальну за об'єкт) в обраній валюті (гривня, долар США, євро).

2.4.3. Вказувати необхідно реальну площу (як загальну, так і житлову) об'єкта.

2.4.4. Вимоги до фотографій:

 • Актуальні фотографії об'єкта, інформація про який подається;
 • Фотографії не повинні містити ніяких написів: номерів телефонів, емблем, логотипів, водяних знаків і т. д.;
 • Розмір фото не меньше 600*600 пт;
 • Як головна фотографія не може використовуватися фотографія санвузла та технічних приміщень.

2.4.5. Додаткова інформація (текстова інформація, яку подає користувач в довільній формі) не може перевищувати 1000 знаків з пробілами.

2.5. Допускається розміщення і оновлення оголошень виключно за допомогою інструментів, які надає Портал (шляхом індивідуального заповнення запропонованої форми, без допомоги якихось автоматизованих систем чи комп'ютерних програм). Розміщення або оновлення оголошень за допомогою будь-яких інших засобів, крім наданих Порталом, заборонено і розглядається як несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку. Масове розміщення оголошень не допускається.

2.6. Публікувати оголошення може лише власник об'єкту, або особи ним уповноважені на це (в т. ч. ріелтори), які готові особисто бути присутніми при демонстрації об'єкту та брати участь в оформленні угоди.

2.7. Оголошення можна публікувати як від імені власника об'єкта, так і від посередника. Кожен користувач може розмістити не більше 3-х оголошень з маркуванням «власник». Всі наступні оголошення від одного користувача автоматично відображаються, як від посередника.

2.8. Оголошення, розміщені на Порталі, повинні стосуватися безпосередньо об'єктів нерухомості і не можуть містити інформацію про якісь інші товари чи послуги.

2.9. Не допускається розміщення оголошень, що містять свідомо неправдиву інформацію або метою яких є привернути увагу користувача, ввівши його в оману.

2.10. Не допускається розміщення оголошень від одного користувача, які стосуються одного і того ж об'єкта (дублів).

2.11. Не допускається розміщення оголошень з текстовою або візуальною інформацією, якщо вона захищена авторським чи суміжним правом, а автор оголошення не є правовласником цієї інформації.

2.12. З метою надання Адміністрації Порталу права публікувати відомості, надані Користувачем, Користувач надає Сайту 100realty.ua чинне і територіально необмежене, безстрокове, безвідкличне, невиключне право на використання, публікацію, збір, демонстрацію, копіювання, дублювання, відтворення, доведення до загального відома щодо об’єктів авторських прав, публікацій та баз даних, якими володіє Користувач, а також щодо наданих ним відомостей, зображень і фотографій на будь-яких інформаційних носіях. Перераховані вище права надаються Сайту 100realty.ua безоплатно (без виплати винагороди). При цьому Користувач зберігає всі майнові права на зміст інформації, що розміщується в оголошенні. Крім переліченого, Користувач надає право на доступ до розміщеної ним інформації всім користувачам Порталу. Користувач погоджується з тим, що текст оголошень, фотографії, і інші матеріали, додані до оголошення, можуть бути використані Сайтом 100realty.ua при підготовці рекламних матеріалів, статей, звітів, аналізів і т.д., і використовуватися Сайтом 100realty.ua на власний розсуд без додаткової згоди з боку Користувача, без виплати винагороди.

2.13. Скориставшись сервісами Порталу, Користувач підтверджує, що несе особисту відповідальність за зміст розміщених ним оголошень, а також володіє всіма необхідними правами, ліцензіями, дозволами на розміщення інформації в оголошенні на Порталі, включаючи без обмежень всі патенти, торгові марки, комерційні таємниці, авторські права, або ж має відповідну письмову згоду, ліцензію або дозвіл відповідних осіб, якщо це вимагається згідно з чинним законодавством.

2.14. Не допускається використання в тексті оголошень (додатковій інформації) будь-яких кодів та цифрових значень (в тому числі номерів телефонів), крім тих, що автоматично присвоюються системою Сайту 100realty.ua.

2.15. Забороняється використання в оголошеннях ненормативної, образливої ​лексики, а також будь-які інші матеріали, заборонені Законами та нормативно-правовими актами України.

2.16. Адміністрація Порталу залишає за собою право вносити в текст оголошення Користувача виправлення, щодо орфографії і пунктуації, які не впливають на загальний зміст оголошення.

2.17. Адміністрація Порталу залишає за собою право знімати з публікації, видаляти оголошення, а також блокувати (без можливості розблокування) і видаляти (без можливості відновлення) акаунт користувача, через недотримання наведених вище правил публікації оголошень або умов Угоди, без попередження і додаткових пояснень. Якщо в такому акаунті були оплачені послуги або віртуальні кошти на рахунку, вони користувачу не компенсовуються.

ІІІ ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

3.1. Згідно з вимогами Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. №2297-VI, діючи добровільно і усвідомлюючи значення моїх дій, даю свою згоду на обробку персональних даних Сайтом 100realty.ua, надалі «Власник», на таких умовах:

Персональні дані оброблятимуться з метою підтримки зв'язку (комунікації) між мною і Власником, забезпечення авторизації та/або реєстрації, доступу до та/або зберігання інформації на веб-сайті 100realty.ua, та/або ознайомлення з інформацією на веб-сайті 100realty.ua, включення інформації про мене до персональних даних фізичних осіб, персональні дані яких обробляються в ході ведення діяльності Сайтом 100realty.ua.

Власником можуть оброблятися залишені мною на веб-сайті 100realty.ua контактні (персональні) дані в тому числі, але не виключно, такі персональні дані: ідентифікаційні дані (прізвище, ім'я, по батькові), номери телефонів (стаціонарних і мобільних).

Персональні дані можуть бути передані особам тільки відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

3.2. Мені зрозуміло, що відповідно до ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних» я маю право:

1) Знати про місцезнаходження бази даних, яка містить мої персональні дані, її призначення та найменування, місцезнаходження її власника;

2) Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються мої персональні дані;

3) На доступ до своїх персональних даних;

4) Отримувати не пізніше ніж за 30 календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи зберігаються мої персональні дані у відповідній базі персональних даних, а також отримувати зміст моїх персональних даних, які зберігаються;

5) Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;

6) Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;

7) На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження, у зв'язку з навмисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи шкодять честі, гідності та ділової репутації фізичної особи;

8) Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до органів державної влади та посадовим особам, до повноважень яких належить забезпечення захисту персональних даних, або до суду;

9) Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;

10) Вносити застереження щодо обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;

11) Відкликати згоду на обробку персональних даних;

12) Знати механізм автоматичної обробки персональних даних;

13) На захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Цим підтверджую, що я ознайомлений (-а) з фактом внесення відомостей про мене до бази даних фізичних осіб, персональні дані яких обробляються в процесі здійснення діяльності Сайту 100realty.ua.

ІV ОПЛАТА ПОСЛУГ

4.1. Замовлення платних послуг Порталу здійснюється Користувачем на відповідній сторінці замовлення послуги, в Особистому кабінеті, а також в будь-яких інших відповідних розділах Сайту, згідно з інструкціями, розміщеними на таких сторінках Порталу.

4.2. Користувач зобов'язується ознайомитися з цінами на платні послуги Компанії. Адміністрація Порталу залишає за собою право змінювати вартість і умови надання платних послуг без додаткового попереднього інформування про це Користувачів. Актуальна вартість обраної послуги доступна на сторінці замовлення і залежить від параметрів замовлення.

4.3. Звернення Користувачів щодо повернення коштів за ненадані або неякісно чи невчасно надані послуги приймаються лише у письмовій формі (надіслані на e-mail: [email protected] з e-mail-адреси, на яку зареєстрований акаунт Користувача на Порталі). За результатом розгляду письмового звернення Користувача Адміністрація Порталу приймає відповідне мотивоване рішення.

4.4. Адміністрація Порталу має право відмовити у поверненні коштів Користувачу, який порушив умови Угоди.

V ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

5.1. На сторінках цього сайту містяться посилання («гіперпосилання») на інші сайти, які підтримуються третіми особами. Сайт 100realty.ua сприяє доступу до таких сайтів і не несе жодної відповідальності за їх зміст. Сайт 100realty.ua відмовляється від зв'язку з будь-яким вмістом будь-яких сайтів третіх осіб, посилання на які є на 100realty.ua і не несе ніякої відповідальності за будь-яке порушення авторських прав, прав на товарні знаки або іншу інтелектуальну власність, порушення особистих немайнових прав, які мають місце на сайті, посилання на який міститься на 100realty.ua.

5.2. 100realty.ua докладає значних зусиль для того, щоб убезпечити сайт від вірусів, проте, не може гарантувати їх повну відсутність. У зв'язку з цим, рекомендуємо користувачам самостійно вживати заходів щодо захисту своїх комп'ютерів від вірусів перед завантаженням документів і даних з сайту 100realty.ua. Сайт 100realty.ua не гарантує відсутність помилок або збоїв в роботі окремих опцій сайту, а також не відповідає за цілодобову доступність цих опцій.

5.3. Сайт 100realty.ua не несе відповідальності за будь-який несанкціонований доступ або використання серверів Сайту та/або будь-якої інформації про користувачів, що на них зберігається, а також за будь-які помилки, віруси, тощо, які можуть бути передані на Портал або через Портал третіми особами.

5.4. Сайт 100realty.ua не несе відповідальності за невиконання, або перешкоди у виконанні зобов'язань з надання доступу до Порталу через обставини непереборної сили, наслідки яких не можна уникнути, або подолати (таких як рішення влади, трудові спори, нещасні випадки, розриви в загальній системі комунікацій і т. д.).

5.5. Сайт 100realty.ua не несе відповідальності за збої в роботі Порталу, викликані технічними перебоями в роботі устаткування і програмного забезпечення.

5.6. Сайт 100realty.ua не несе відповідальності за збереження інформації з аккаунта, можливість використання сервісів Порталу, збереження та можливість використання коштів на особистому рахунку Користувача, у випадку блокування/заборони використання сторонніх сервісів, за допомогою яких Користувач здійснює реєстрацію, та/або вхід на Сайт 100realty.ua, що є поза контролем Адміністрації Порталу.

VІ ТЕРМІН ДІЇ УГОДИ

6.1. Ця Угода набуває чинності з моменту початку використання Користувачем будь-якого сервісу Порталу або з моменту реєстрації Користувача на Сайті 100realty.ua, і діє безстроково.

6.2. Користувач має право припинити свою реєстрацію на Сайті 100realty.ua в односторонньому порядку, без попереднього повідомлення про це Адміністрації Порталу і пояснення причин.

6.3. Адміністрація Порталу має право відмовитися від Угоди у випадках порушення Користувачем положень цієї Угоди або вчиненню інших дій, які суперечать політиці Сайту 100realty.ua.