Реєстрація /

Продаж двокімнатних квартир Київська область Ірпінь

Пошук оголошень за кодами

Всі коди оголошень складаються з літери латинського алфавіту і цифр, розділених дефісом. Наприклад, A-12345

Всього знайдено: 27

Сортувати за:

Завантажити .pdf
  • Вибране
Квартира W-7452998, Достоєвського, 40, Ірпінь - Фото 1
Квартира W-7452998, Достоєвського, 40, Ірпінь - Фото 2
Квартира W-7452998, Достоєвського, 40, Ірпінь - Фото 3
Квартира W-7452998, Достоєвського, 40, Ірпінь - Фото 4
Квартира W-7452998, Достоєвського, 40, Ірпінь - Фото 5
Квартира W-7452998, Достоєвського, 40, Ірпінь - Фото 6
Квартира W-7452998, Достоєвського, 40, Ірпінь - Фото 7
Квартира W-7452998, Достоєвського, 40, Ірпінь - Фото 8
8
К-сть кімнат:
2
Площа (загальна):
61.88 м²
Продається 2-кімнатна квартира в новій черзі флагманського проєкту «Синергія Сіті». Нова якість будівництва, покращені м...
3 292 000 грн.
$
Квартира W-7452139, Ірпінь - Фото 1
Квартира W-7452139, Ірпінь - Фото 2
Квартира W-7452139, Ірпінь - Фото 3
Квартира W-7452139, Ірпінь - Фото 4
Квартира W-7452139, Ірпінь - Фото 5
Квартира W-7452139, Ірпінь - Фото 6
Квартира W-7452139, Ірпінь - Фото 7
Квартира W-7452139, Ірпінь - Фото 8
Квартира W-7452139, Ірпінь - Фото 9
Квартира W-7452139, Ірпінь - Фото 10
15
К-сть кімнат:
2
Поверх:
11/12
Площа (загальна):
68 м²
Без комісії! ЖК Роял Парк вул. Соборна Видова 2к квартира, з виглядом на парк Правика Площа: 68 м Індивідуальне ...
3 423 000* грн.
$
Квартира W-7452993, Достоєвського, 38, Ірпінь - Фото 1
Квартира W-7452993, Достоєвського, 38, Ірпінь - Фото 2
Квартира W-7452993, Достоєвського, 38, Ірпінь - Фото 3
Квартира W-7452993, Достоєвського, 38, Ірпінь - Фото 4
Квартира W-7452993, Достоєвського, 38, Ірпінь - Фото 5
Квартира W-7452993, Достоєвського, 38, Ірпінь - Фото 6
Квартира W-7452993, Достоєвського, 38, Ірпінь - Фото 7
Квартира W-7452993, Достоєвського, 38, Ірпінь - Фото 8
Квартира W-7452993, Достоєвського, 38, Ірпінь - Фото 9
9
К-сть кімнат:
2
Площа (загальна):
61.86 м²
Пропонуємо простору двокімнатну квартиру в новій, найсучаснішій черзі курортного комплексу преміум-класу «Синергія Сіті»...
3 291 000 грн.
$
Квартира W-7452991, Достоєвського, Ірпінь - Фото 1
Квартира W-7452991, Достоєвського, Ірпінь - Фото 2
Квартира W-7452991, Достоєвського, Ірпінь - Фото 3
Квартира W-7452991, Достоєвського, Ірпінь - Фото 4
Квартира W-7452991, Достоєвського, Ірпінь - Фото 5
Квартира W-7452991, Достоєвського, Ірпінь - Фото 6
Квартира W-7452991, Достоєвського, Ірпінь - Фото 7
Квартира W-7452991, Достоєвського, Ірпінь - Фото 8
Квартира W-7452991, Достоєвського, Ірпінь - Фото 9
9
К-сть кімнат:
2
Площа (загальна):
61.86 м²
3 291 000 грн.
$
Квартира W-7452643, Ірпінь - Фото 1
Квартира W-7452643, Ірпінь - Фото 2
Квартира W-7452643, Ірпінь - Фото 3
Квартира W-7452643, Ірпінь - Фото 4
Квартира W-7452643, Ірпінь - Фото 5
Квартира W-7452643, Ірпінь - Фото 6
Квартира W-7452643, Ірпінь - Фото 7
Квартира W-7452643, Ірпінь - Фото 8
Квартира W-7452643, Ірпінь - Фото 9
Квартира W-7452643, Ірпінь - Фото 10
13
К-сть кімнат:
2
Поверх:
4/9
Площа (загальна):
52 м²
Хозяин, без комиссии. Продаю свою, 2-комнатную квартиру Квартира внутри дома, не торцевая, теплая, вся мебель и техник...
3 112 000* грн.
$
Квартира W-7452793, Достоєвського, Ірпінь - Фото 1
Квартира W-7452793, Достоєвського, Ірпінь - Фото 2
Квартира W-7452793, Достоєвського, Ірпінь - Фото 3
Квартира W-7452793, Достоєвського, Ірпінь - Фото 4
Квартира W-7452793, Достоєвського, Ірпінь - Фото 5
5
К-сть кімнат:
2
Площа (загальна):
65.36 м²
2-к квартира в розстрочку в новій черзі. Будинок 39, 5 поверх. 65.36 м². 3 431 400 грн або 52 500 грн/м². Хороши...
3 431 000 грн.
$
Квартира W-7452558, Достоєвського пров., 38, Ірпінь - Фото 1
Квартира W-7452558, Достоєвського пров., 38, Ірпінь - Фото 2
Квартира W-7452558, Достоєвського пров., 38, Ірпінь - Фото 3
Квартира W-7452558, Достоєвського пров., 38, Ірпінь - Фото 4
Квартира W-7452558, Достоєвського пров., 38, Ірпінь - Фото 5
Квартира W-7452558, Достоєвського пров., 38, Ірпінь - Фото 6
Квартира W-7452558, Достоєвського пров., 38, Ірпінь - Фото 7
Квартира W-7452558, Достоєвського пров., 38, Ірпінь - Фото 8
Квартира W-7452558, Достоєвського пров., 38, Ірпінь - Фото 9
9
К-сть кімнат:
2
Площа (загальна):
64 м²
Продаж двокімнатної квартири площею 64.02 кв.м, що уособлює новий підхід до житлового простору преміального рівня. Ціна:...
3 406 000 грн.
$
Квартира W-7452551, Достоєвського пров., 42, Ірпінь - Фото 1
Квартира W-7452551, Достоєвського пров., 42, Ірпінь - Фото 2
Квартира W-7452551, Достоєвського пров., 42, Ірпінь - Фото 3
Квартира W-7452551, Достоєвського пров., 42, Ірпінь - Фото 4
Квартира W-7452551, Достоєвського пров., 42, Ірпінь - Фото 5
Квартира W-7452551, Достоєвського пров., 42, Ірпінь - Фото 6
6
К-сть кімнат:
2
Площа (загальна):
61.89 м²
Пропонується двокімнатна квартира площею 62 кв.м в абсолютно новій черзі ЖК «Синергія Сіті». У цій черзі ми повністю пе...
3 293 000 грн.
$
Квартира W-7452529, Достоєвського, Ірпінь - Фото 1
Квартира W-7452529, Достоєвського, Ірпінь - Фото 2
Квартира W-7452529, Достоєвського, Ірпінь - Фото 3
Квартира W-7452529, Достоєвського, Ірпінь - Фото 4
Квартира W-7452529, Достоєвського, Ірпінь - Фото 5
Квартира W-7452529, Достоєвського, Ірпінь - Фото 6
Квартира W-7452529, Достоєвського, Ірпінь - Фото 7
Квартира W-7452529, Достоєвського, Ірпінь - Фото 8
8
К-сть кімнат:
2
Площа (загальна):
85 м²
Дворівнева квартира з терасою під єОселю — 84.79 м² у «Синергія Сіті». У 34-му будинку — простора дворівнева квартира н...
4 240 000 грн.
$
Квартира P-28516, Шевченка, 4д, Ірпінь - Фото 1
Квартира P-28516, Шевченка, 4д, Ірпінь - Фото 2
Квартира P-28516, Шевченка, 4д, Ірпінь - Фото 3
Квартира P-28516, Шевченка, 4д, Ірпінь - Фото 4
Квартира P-28516, Шевченка, 4д, Ірпінь - Фото 5
Квартира P-28516, Шевченка, 4д, Ірпінь - Фото 6
Квартира P-28516, Шевченка, 4д, Ірпінь - Фото 7
Квартира P-28516, Шевченка, 4д, Ірпінь - Фото 8
Квартира P-28516, Шевченка, 4д, Ірпінь - Фото 9
Квартира P-28516, Шевченка, 4д, Ірпінь - Фото 10
18
К-сть кімнат:
2
Поверх:
5/9
Площа (загальна):
83.6 м²
Продаємо комфортну 3-и кімнатну квартиру з просторим залом, в самому центрі мальовничого, екологічно чистого курортного ...
6 668 000* грн.
$
Квартира W-7452426, Достоєвського, Ірпінь - Фото 1
Квартира W-7452426, Достоєвського, Ірпінь - Фото 2
Квартира W-7452426, Достоєвського, Ірпінь - Фото 3
Квартира W-7452426, Достоєвського, Ірпінь - Фото 4
Квартира W-7452426, Достоєвського, Ірпінь - Фото 5
Квартира W-7452426, Достоєвського, Ірпінь - Фото 6
Квартира W-7452426, Достоєвського, Ірпінь - Фото 7
7
К-сть кімнат:
2
Площа (загальна):
72.13 м²
2-к квартира для родини в новій черзі. Будинок 38, 3 поверх. 72.13 м². 3 801 251 грн або 52 700 грн/м². Простора...
3 801 000 грн.
$
Квартира W-7452231, Достоєвського, Ірпінь - Фото 1
Квартира W-7452231, Достоєвського, Ірпінь - Фото 2
Квартира W-7452231, Достоєвського, Ірпінь - Фото 3
Квартира W-7452231, Достоєвського, Ірпінь - Фото 4
Квартира W-7452231, Достоєвського, Ірпінь - Фото 5
Квартира W-7452231, Достоєвського, Ірпінь - Фото 6
Квартира W-7452231, Достоєвського, Ірпінь - Фото 7
Квартира W-7452231, Достоєвського, Ірпінь - Фото 8
Квартира W-7452231, Достоєвського, Ірпінь - Фото 9
Квартира W-7452231, Достоєвського, Ірпінь - Фото 10
15
К-сть кімнат:
2
Площа (загальна):
68.65 м²
2-к квартира для сім’ї в новій черзі. Будинок 40, 2 поверх. 68.65 м². Ціна: 3 514 880 грн або 51 200 грн/м². Про...
3 515 000 грн.
$
Квартира W-7449399, Достоєвського, 38, Ірпінь - Фото 1
Квартира W-7449399, Достоєвського, 38, Ірпінь - Фото 2
Квартира W-7449399, Достоєвського, 38, Ірпінь - Фото 3
Квартира W-7449399, Достоєвського, 38, Ірпінь - Фото 4
Квартира W-7449399, Достоєвського, 38, Ірпінь - Фото 5
Квартира W-7449399, Достоєвського, 38, Ірпінь - Фото 6
Квартира W-7449399, Достоєвського, 38, Ірпінь - Фото 7
Квартира W-7449399, Достоєвського, 38, Ірпінь - Фото 8
8
К-сть кімнат:
2
Площа (загальна):
61.86 м²
Продається 2-кімнатна квартира з ідеальним плануванням для родини з дітьми — ЖК Синергія Сіті, Ірпінь Площа — 61.86 м² ...
3 186 000 грн.
$
Квартира W-7449715, Достоєвського, Ірпінь - Фото 1
Квартира W-7449715, Достоєвського, Ірпінь - Фото 2
Квартира W-7449715, Достоєвського, Ірпінь - Фото 3
Квартира W-7449715, Достоєвського, Ірпінь - Фото 4
Квартира W-7449715, Достоєвського, Ірпінь - Фото 5
Квартира W-7449715, Достоєвського, Ірпінь - Фото 6
6
К-сть кімнат:
2
Площа (загальна):
61.86 м²
2-кімнатна квартира в новій черзі Синергія Сіті Будинок 38, 5 поверх 61.86 м² 3 185 790 грн або 51 500 грн/м² Но...
3 186 000 грн.
$
Квартира W-7450325, Достоєвського, 38, Ірпінь - Фото 1
Квартира W-7450325, Достоєвського, 38, Ірпінь - Фото 2
Квартира W-7450325, Достоєвського, 38, Ірпінь - Фото 3
Квартира W-7450325, Достоєвського, 38, Ірпінь - Фото 4
Квартира W-7450325, Достоєвського, 38, Ірпінь - Фото 5
Квартира W-7450325, Достоєвського, 38, Ірпінь - Фото 6
Квартира W-7450325, Достоєвського, 38, Ірпінь - Фото 7
Квартира W-7450325, Достоєвського, 38, Ірпінь - Фото 8
Квартира W-7450325, Достоєвського, 38, Ірпінь - Фото 9
9
К-сть кімнат:
2
Площа (загальна):
61.86 м²
2-к квартира з видом на набережну в ЖК Синергія Сіті Шукаєте простір, де ранок починається з кави та краєвиду на річк...
3 186 000 грн.
$
Квартира W-7447504, Достоєвського, Ірпінь - Фото 1
Квартира W-7447504, Достоєвського, Ірпінь - Фото 2
Квартира W-7447504, Достоєвського, Ірпінь - Фото 3
Квартира W-7447504, Достоєвського, Ірпінь - Фото 4
Квартира W-7447504, Достоєвського, Ірпінь - Фото 5
Квартира W-7447504, Достоєвського, Ірпінь - Фото 6
Квартира W-7447504, Достоєвського, Ірпінь - Фото 7
Квартира W-7447504, Достоєвського, Ірпінь - Фото 8
Квартира W-7447504, Достоєвського, Ірпінь - Фото 9
Квартира W-7447504, Достоєвського, Ірпінь - Фото 10
10
К-сть кімнат:
2
Поверх:
5/10
Площа (загальна):
63.47 м²
2-кімнатна квартира з продуманим плануванням | Синергія Сіті Будинок 40, 8 поверх 63.47 м² 3 205 235 грн або 50 500...
3 205 000 грн.
$
Квартира W-7447255, Достоєвського, Ірпінь - Фото 1
Квартира W-7447255, Достоєвського, Ірпінь - Фото 2
Квартира W-7447255, Достоєвського, Ірпінь - Фото 3
Квартира W-7447255, Достоєвського, Ірпінь - Фото 4
Квартира W-7447255, Достоєвського, Ірпінь - Фото 5
Квартира W-7447255, Достоєвського, Ірпінь - Фото 6
Квартира W-7447255, Достоєвського, Ірпінь - Фото 7
7
К-сть кімнат:
2
Поверх:
2/10
Площа (загальна):
61.88 м²
2-кімнатна квартира в Ірпені у новій черзі ЖК Синергія Сіті. Гарний варіант для тих, хто хоче велику квартиру з можли...
3 187 000 грн.
$
Квартира W-7451417, Достоєвського, Ірпінь - Фото 1
Квартира W-7451417, Достоєвського, Ірпінь - Фото 2
Квартира W-7451417, Достоєвського, Ірпінь - Фото 3
Квартира W-7451417, Достоєвського, Ірпінь - Фото 4
Квартира W-7451417, Достоєвського, Ірпінь - Фото 5
Квартира W-7451417, Достоєвського, Ірпінь - Фото 6
6
К-сть кімнат:
2
Площа (загальна):
64.02 м²
Будинок 38, 2 поверх 64.02 м² 3 341 844 грн або 52 200 грн/м² Квартира з хорошим сімейним плануванням — простора ку...
3 342 000 грн.
$
Квартира W-7449211, Достоєвського, 40, Ірпінь - Фото 1
Квартира W-7449211, Достоєвського, 40, Ірпінь - Фото 2
Квартира W-7449211, Достоєвського, 40, Ірпінь - Фото 3
Квартира W-7449211, Достоєвського, 40, Ірпінь - Фото 4
Квартира W-7449211, Достоєвського, 40, Ірпінь - Фото 5
Квартира W-7449211, Достоєвського, 40, Ірпінь - Фото 6
6
К-сть кімнат:
2
Площа (загальна):
61.88 м²
2-кімнатна простора квартира — для сучасної родини, ЖК Синергія Сіті, Ірпінь Грамотне планування з чітким розподілом фу...
3 280 000 грн.
$
Квартира W-7449412, Достоєвського, Ірпінь - Фото 1
Квартира W-7449412, Достоєвського, Ірпінь - Фото 2
Квартира W-7449412, Достоєвського, Ірпінь - Фото 3
Квартира W-7449412, Достоєвського, Ірпінь - Фото 4
Квартира W-7449412, Достоєвського, Ірпінь - Фото 5
Квартира W-7449412, Достоєвського, Ірпінь - Фото 6
Квартира W-7449412, Достоєвського, Ірпінь - Фото 7
Квартира W-7449412, Достоєвського, Ірпінь - Фото 8
Квартира W-7449412, Достоєвського, Ірпінь - Фото 9
Квартира W-7449412, Достоєвського, Ірпінь - Фото 10
10
К-сть кімнат:
2
Площа (загальна):
61 м²
Продається 2-кімнатна квартира в ЖК Synergia City, Ірпінь. Будинок 30, 5 поверх, площа 61.51 м² — комфортне планування ...
3 383 000 грн.
$