Реєстрація /

Продаж квартир Київська область Ірпінь

Пошук оголошень за кодами

Всі коди оголошень складаються з літери латинського алфавіту і цифр, розділених дефісом. Наприклад, A-12345

Всього знайдено: 82

Сортувати за:

Завантажити .pdf
  • Вибране
Квартира W-7452643, Ірпінь - Фото 1
Квартира W-7452643, Ірпінь - Фото 2
Квартира W-7452643, Ірпінь - Фото 3
Квартира W-7452643, Ірпінь - Фото 4
Квартира W-7452643, Ірпінь - Фото 5
Квартира W-7452643, Ірпінь - Фото 6
Квартира W-7452643, Ірпінь - Фото 7
Квартира W-7452643, Ірпінь - Фото 8
Квартира W-7452643, Ірпінь - Фото 9
Квартира W-7452643, Ірпінь - Фото 10
13
К-сть кімнат:
2
Поверх:
4/9
Площа (загальна):
52 м²
Хозяин, без комиссии. Продаю свою, 2-комнатную квартиру Квартира внутри дома, не торцевая, теплая, вся мебель и техник...
3 112 000* грн.
$
Квартира W-7449347, Соборна (3-го Інтернаціонала), 151, Ірпінь - Фото 1
Квартира W-7449347, Соборна (3-го Інтернаціонала), 151, Ірпінь - Фото 2
Квартира W-7449347, Соборна (3-го Інтернаціонала), 151, Ірпінь - Фото 3
Квартира W-7449347, Соборна (3-го Інтернаціонала), 151, Ірпінь - Фото 4
Квартира W-7449347, Соборна (3-го Інтернаціонала), 151, Ірпінь - Фото 5
Квартира W-7449347, Соборна (3-го Інтернаціонала), 151, Ірпінь - Фото 6
Квартира W-7449347, Соборна (3-го Інтернаціонала), 151, Ірпінь - Фото 7
Квартира W-7449347, Соборна (3-го Інтернаціонала), 151, Ірпінь - Фото 8
8
К-сть кімнат:
1
Площа (загальна):
50 м²
БЕЗ КОМІСІЇ. Продаж 1 - кімнатної квартири в ЖК Royal Park, Ірпінь, вул. Соборна 151. ЦЕНТР МІСТА. 50 кв. 3 поверх з...
2 445 000* грн.
$
Квартира W-7452238, Ірпінь - Фото 1
Квартира W-7452238, Ірпінь - Фото 2
Квартира W-7452238, Ірпінь - Фото 3
Квартира W-7452238, Ірпінь - Фото 4
Квартира W-7452238, Ірпінь - Фото 5
Квартира W-7452238, Ірпінь - Фото 6
Квартира W-7452238, Ірпінь - Фото 7
Квартира W-7452238, Ірпінь - Фото 8
Квартира W-7452238, Ірпінь - Фото 9
9
К-сть кімнат:
3
Поверх:
5/5
Площа (загальна):
66.7 м²
Продаж під Держ програми Єоселя Євідновлення !! Готові до швидкої угоди !! Простір, де ви створите дім під свій стиль ...
2 223 000* грн.
$
Квартира W-7452793, Достоєвського, Ірпінь - Фото 1
Квартира W-7452793, Достоєвського, Ірпінь - Фото 2
Квартира W-7452793, Достоєвського, Ірпінь - Фото 3
Квартира W-7452793, Достоєвського, Ірпінь - Фото 4
Квартира W-7452793, Достоєвського, Ірпінь - Фото 5
5
К-сть кімнат:
2
Площа (загальна):
65.36 м²
2-к квартира в розстрочку в новій черзі. Будинок 39, 5 поверх. 65.36 м². 3 431 400 грн або 52 500 грн/м². Хороши...
3 431 000 грн.
$
Квартира W-7452741, Достоєвського пров., 40, Ірпінь - Фото 1
Квартира W-7452741, Достоєвського пров., 40, Ірпінь - Фото 2
Квартира W-7452741, Достоєвського пров., 40, Ірпінь - Фото 3
Квартира W-7452741, Достоєвського пров., 40, Ірпінь - Фото 4
Квартира W-7452741, Достоєвського пров., 40, Ірпінь - Фото 5
Квартира W-7452741, Достоєвського пров., 40, Ірпінь - Фото 6
Квартира W-7452741, Достоєвського пров., 40, Ірпінь - Фото 7
Квартира W-7452741, Достоєвського пров., 40, Ірпінь - Фото 8
Квартира W-7452741, Достоєвського пров., 40, Ірпінь - Фото 9
Квартира W-7452741, Достоєвського пров., 40, Ірпінь - Фото 10
10
К-сть кімнат:
1
Площа (загальна):
41.21 м²
Пропонується до продажу 1-кімнатна квартира в місті Ірпінь, ЖК «Синергія Сіті». Квартира розташована в новій черзі буді...
2 172 000 грн.
$
Квартира W-7452740, Достоєвського пров., 40, Ірпінь - Фото 1
Квартира W-7452740, Достоєвського пров., 40, Ірпінь - Фото 2
Квартира W-7452740, Достоєвського пров., 40, Ірпінь - Фото 3
Квартира W-7452740, Достоєвського пров., 40, Ірпінь - Фото 4
Квартира W-7452740, Достоєвського пров., 40, Ірпінь - Фото 5
Квартира W-7452740, Достоєвського пров., 40, Ірпінь - Фото 6
Квартира W-7452740, Достоєвського пров., 40, Ірпінь - Фото 7
Квартира W-7452740, Достоєвського пров., 40, Ірпінь - Фото 8
Квартира W-7452740, Достоєвського пров., 40, Ірпінь - Фото 9
Квартира W-7452740, Достоєвського пров., 40, Ірпінь - Фото 10
10
К-сть кімнат:
1
Площа (загальна):
41.21 м²
2 172 000 грн.
$
Квартира W-7452139, Ірпінь - Фото 1
Квартира W-7452139, Ірпінь - Фото 2
Квартира W-7452139, Ірпінь - Фото 3
Квартира W-7452139, Ірпінь - Фото 4
Квартира W-7452139, Ірпінь - Фото 5
Квартира W-7452139, Ірпінь - Фото 6
Квартира W-7452139, Ірпінь - Фото 7
Квартира W-7452139, Ірпінь - Фото 8
Квартира W-7452139, Ірпінь - Фото 9
Квартира W-7452139, Ірпінь - Фото 10
15
К-сть кімнат:
2
Поверх:
11/12
Площа (загальна):
68 м²
Без комісії! ЖК Роял Парк вул. Соборна Видова 2к квартира, з виглядом на парк Правика Площа: 68 м Індивідуальне ...
3 423 000* грн.
$
Квартира W-7452730, Достоєвського, 42, Ірпінь - Фото 1
Квартира W-7452730, Достоєвського, 42, Ірпінь - Фото 2
Квартира W-7452730, Достоєвського, 42, Ірпінь - Фото 3
Квартира W-7452730, Достоєвського, 42, Ірпінь - Фото 4
Квартира W-7452730, Достоєвського, 42, Ірпінь - Фото 5
Квартира W-7452730, Достоєвського, 42, Ірпінь - Фото 6
Квартира W-7452730, Достоєвського, 42, Ірпінь - Фото 7
Квартира W-7452730, Достоєвського, 42, Ірпінь - Фото 8
Квартира W-7452730, Достоєвського, 42, Ірпінь - Фото 9
9
К-сть кімнат:
1
Площа (загальна):
37.43 м²
Продається затишна 1-кімнатна квартира в НОВІЙ черзі преміального комплексу «Синергія Сіті» в екологічному Ірпені! Чому...
2 160 000 грн.
$
Квартира W-7452728, Достоєвського, 42, Ірпінь - Фото 1
Квартира W-7452728, Достоєвського, 42, Ірпінь - Фото 2
Квартира W-7452728, Достоєвського, 42, Ірпінь - Фото 3
Квартира W-7452728, Достоєвського, 42, Ірпінь - Фото 4
Квартира W-7452728, Достоєвського, 42, Ірпінь - Фото 5
Квартира W-7452728, Достоєвського, 42, Ірпінь - Фото 6
Квартира W-7452728, Достоєвського, 42, Ірпінь - Фото 7
Квартира W-7452728, Достоєвського, 42, Ірпінь - Фото 8
8
К-сть кімнат:
1
Площа (загальна):
37.43 м²
Продається затишна 1-кімнатна квартира в НОВІЙ черзі преміального комплексу «Синергія Сіті» в екологічному Ірпені! Буди...
2 160 000 грн.
$
Квартира W-7451783, Ірпінь - Фото 1
Квартира W-7451783, Ірпінь - Фото 2
Квартира W-7451783, Ірпінь - Фото 3
Квартира W-7451783, Ірпінь - Фото 4
Квартира W-7451783, Ірпінь - Фото 5
Квартира W-7451783, Ірпінь - Фото 6
6
К-сть кімнат:
3
Поверх:
8/10
Площа (загальна):
79.7 м²
Продам 3-кімнатну квартиру біля Центрального парку. Площа 80 м2. Ремонт, меблі та техніка заїжджай і живи. Квартира в о...
5 779 000* грн.
$
Квартира W-7452713, Достоєвського, Ірпінь - Фото 1
Квартира W-7452713, Достоєвського, Ірпінь - Фото 2
Квартира W-7452713, Достоєвського, Ірпінь - Фото 3
Квартира W-7452713, Достоєвського, Ірпінь - Фото 4
Квартира W-7452713, Достоєвського, Ірпінь - Фото 5
Квартира W-7452713, Достоєвського, Ірпінь - Фото 6
Квартира W-7452713, Достоєвського, Ірпінь - Фото 7
7
К-сть кімнат:
1
Площа (загальна):
46.5 м²
Простора 1-к квартира під розстрочку. Будинок 42, 4 поверх. 46.5 м². 2 450 550 грн або 52 700 грн/м². Хороший ва...
2 451 000 грн.
$
Квартира W-7452568, Достоєвського, Ірпінь - Фото 1
Квартира W-7452568, Достоєвського, Ірпінь - Фото 2
Квартира W-7452568, Достоєвського, Ірпінь - Фото 3
Квартира W-7452568, Достоєвського, Ірпінь - Фото 4
Квартира W-7452568, Достоєвського, Ірпінь - Фото 5
Квартира W-7452568, Достоєвського, Ірпінь - Фото 6
6
К-сть кімнат:
1
Площа (загальна):
42.49 м²
1-кімнатна квартира для пари в новій черзі. Будинок 41, 2 поверх. 42.49 м². Затишне планування для комфортного жи...
2 282 000 грн.
$
Квартира W-7452558, Достоєвського пров., 38, Ірпінь - Фото 1
Квартира W-7452558, Достоєвського пров., 38, Ірпінь - Фото 2
Квартира W-7452558, Достоєвського пров., 38, Ірпінь - Фото 3
Квартира W-7452558, Достоєвського пров., 38, Ірпінь - Фото 4
Квартира W-7452558, Достоєвського пров., 38, Ірпінь - Фото 5
Квартира W-7452558, Достоєвського пров., 38, Ірпінь - Фото 6
Квартира W-7452558, Достоєвського пров., 38, Ірпінь - Фото 7
Квартира W-7452558, Достоєвського пров., 38, Ірпінь - Фото 8
Квартира W-7452558, Достоєвського пров., 38, Ірпінь - Фото 9
9
К-сть кімнат:
2
Площа (загальна):
64 м²
Продаж двокімнатної квартири площею 64.02 кв.м, що уособлює новий підхід до житлового простору преміального рівня. Ціна:...
3 406 000 грн.
$
Квартира W-7452551, Достоєвського пров., 42, Ірпінь - Фото 1
Квартира W-7452551, Достоєвського пров., 42, Ірпінь - Фото 2
Квартира W-7452551, Достоєвського пров., 42, Ірпінь - Фото 3
Квартира W-7452551, Достоєвського пров., 42, Ірпінь - Фото 4
Квартира W-7452551, Достоєвського пров., 42, Ірпінь - Фото 5
Квартира W-7452551, Достоєвського пров., 42, Ірпінь - Фото 6
6
К-сть кімнат:
2
Площа (загальна):
61.89 м²
Пропонується двокімнатна квартира площею 62 кв.м в абсолютно новій черзі ЖК «Синергія Сіті». У цій черзі ми повністю пе...
3 293 000 грн.
$
Квартира W-7452529, Достоєвського, Ірпінь - Фото 1
Квартира W-7452529, Достоєвського, Ірпінь - Фото 2
Квартира W-7452529, Достоєвського, Ірпінь - Фото 3
Квартира W-7452529, Достоєвського, Ірпінь - Фото 4
Квартира W-7452529, Достоєвського, Ірпінь - Фото 5
Квартира W-7452529, Достоєвського, Ірпінь - Фото 6
Квартира W-7452529, Достоєвського, Ірпінь - Фото 7
Квартира W-7452529, Достоєвського, Ірпінь - Фото 8
8
К-сть кімнат:
2
Площа (загальна):
85 м²
Дворівнева квартира з терасою під єОселю — 84.79 м² у «Синергія Сіті». У 34-му будинку — простора дворівнева квартира н...
4 240 000 грн.
$
Квартира G-1938813, Сковороди Григорія, 7, Ірпінь - Фото 1
Квартира G-1938813, Сковороди Григорія, 7, Ірпінь - Фото 2
Квартира G-1938813, Сковороди Григорія, 7, Ірпінь - Фото 3
Квартира G-1938813, Сковороди Григорія, 7, Ірпінь - Фото 4
Квартира G-1938813, Сковороди Григорія, 7, Ірпінь - Фото 5
Квартира G-1938813, Сковороди Григорія, 7, Ірпінь - Фото 6
Квартира G-1938813, Сковороди Григорія, 7, Ірпінь - Фото 7
Квартира G-1938813, Сковороди Григорія, 7, Ірпінь - Фото 8
Квартира G-1938813, Сковороди Григорія, 7, Ірпінь - Фото 9
Квартира G-1938813, Сковороди Григорія, 7, Ірпінь - Фото 10
24
Житловий комплекс:
К-сть кімнат:
4
Поверх:
16/17
Площа (загальна):
124 м²
Неймовірно затишний пентхаус. Висота стель – 3м. Панорамний вид з вікон. Квартира простора та світла. 2 с/в, 2 засклені ...
3 734 000* грн.
$
Квартира F-47067, Університетська (Карла Маркса), 1г, Ірпінь - Фото 1
Квартира F-47067, Університетська (Карла Маркса), 1г, Ірпінь - Фото 2
Квартира F-47067, Університетська (Карла Маркса), 1г, Ірпінь - Фото 3
Квартира F-47067, Університетська (Карла Маркса), 1г, Ірпінь - Фото 4
Квартира F-47067, Університетська (Карла Маркса), 1г, Ірпінь - Фото 5
5
Житловий комплекс:
К-сть кімнат:
1
Поверх:
18/19
Площа (загальна):
40.9 м²
Краща, видова квартира в ЖК Green Side м. Ірпінь, 40,9 кв. м. Можна зробити перепланування під повноцінну двокімнатну кв...
1 645 000* грн.
$
Квартира P-28516, Шевченка, 4д, Ірпінь - Фото 1
Квартира P-28516, Шевченка, 4д, Ірпінь - Фото 2
Квартира P-28516, Шевченка, 4д, Ірпінь - Фото 3
Квартира P-28516, Шевченка, 4д, Ірпінь - Фото 4
Квартира P-28516, Шевченка, 4д, Ірпінь - Фото 5
Квартира P-28516, Шевченка, 4д, Ірпінь - Фото 6
Квартира P-28516, Шевченка, 4д, Ірпінь - Фото 7
Квартира P-28516, Шевченка, 4д, Ірпінь - Фото 8
Квартира P-28516, Шевченка, 4д, Ірпінь - Фото 9
Квартира P-28516, Шевченка, 4д, Ірпінь - Фото 10
18
К-сть кімнат:
2
Поверх:
5/9
Площа (загальна):
83.6 м²
Продаємо комфортну 3-и кімнатну квартиру з просторим залом, в самому центрі мальовничого, екологічно чистого курортного ...
6 668 000* грн.
$
Квартира I-37441, Кошового, 17, Ірпінь - Фото 1
Квартира I-37441, Кошового, 17, Ірпінь - Фото 2
Квартира I-37441, Кошового, 17, Ірпінь - Фото 3
Квартира I-37441, Кошового, 17, Ірпінь - Фото 4
Квартира I-37441, Кошового, 17, Ірпінь - Фото 5
Квартира I-37441, Кошового, 17, Ірпінь - Фото 6
Квартира I-37441, Кошового, 17, Ірпінь - Фото 7
Квартира I-37441, Кошового, 17, Ірпінь - Фото 8
Квартира I-37441, Кошового, 17, Ірпінь - Фото 9
9
Без комісії
К-сть кімнат:
3
Поверх:
2/3
Площа (загальна):
100.9 м²
Чудовий комплекс закритого типу в близькій локації до Києва. Введений в експлуатацію, підведені всі комунікації: електри...
5 378 000* грн.
$
Квартира W-7452426, Достоєвського, Ірпінь - Фото 1
Квартира W-7452426, Достоєвського, Ірпінь - Фото 2
Квартира W-7452426, Достоєвського, Ірпінь - Фото 3
Квартира W-7452426, Достоєвського, Ірпінь - Фото 4
Квартира W-7452426, Достоєвського, Ірпінь - Фото 5
Квартира W-7452426, Достоєвського, Ірпінь - Фото 6
Квартира W-7452426, Достоєвського, Ірпінь - Фото 7
7
К-сть кімнат:
2
Площа (загальна):
72.13 м²
2-к квартира для родини в новій черзі. Будинок 38, 3 поверх. 72.13 м². 3 801 251 грн або 52 700 грн/м². Простора...
3 801 000 грн.
$