Реєстрація /

З бюджету виділять 340 мільйонів євро на відновлення Украни в усих регіонах

Відновлять житло та соціальні об’єкти.

Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів «Програми з відновлення України» на 340 млн. євро. Йдеться про підтримку проєктів, які спрямовані на відновлення зруйнованої/пошкодженої інфраструктури, в першу чергу у тих регіонах, які постраждали внаслідок збройної агресії росії або прийняли найбільшу кількість внутрішньо переміщених осіб.

Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

«Рішення Уряду дозволить спрямувати субвенцію з держбюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів відновлення закладів охорони здоров’я, освіти, центрів безпеки, центрів надання адміністративних послуг тощо. А також на відновлення та модернізацію будівель під житло для осіб, які втратили його внаслідок військової агресії рф», – зазначив Міністр.

Проєктом постанови вносяться зміни, зокрема, щодо розширення географії реалізації проєктів на всі регіони України. Адже через повномасштабне вторгнення росії після 24 лютого вся територія України підпадає під положення Фінансової угоди «Програма з відновлення України» між Європейським інвестиційним банком та Україною. Крім того, зміни передбачають можливість розробки проєктної документації за рахунок цієї Програми. 

Раніше Україна домовилася про отримання понад 500 млн доларів для підготовки до опалювального сезону.

Джерело