Всі державні банки відновили видачу «теплих кредитів»

Отримати кредит можна у 3 банках.

Приватбанк, Ощадбанк та Укргазбанк відновили видачу «теплих кредитів» для об'єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Про це прес-служба Держагентства з енерегоефективності та енергозбереження.

Зазначається, що голова Держенергоефективності Сергій Савчук та голова правління Ощадбанку Андрій Пишний уклали додатковий договір про співпрацю щодо співфінансування виділених урядом 380 мільйонів гривень для утеплення.

8 серпня у відомстві заявили, що видачу кредитів відновили також Приватбанк та Укргазбанк.

«Це унікальна можливість для ще близько 3 тисяч ОСББ у цьому році залучити до 1 млрд. грн. «теплих кредитів»; одержати до 70% відшкодування із держбюджету; отримати додаткові компенсації із місцевих бюджетів; заощаджувати 50% і більше на комунальних послугах; підвищити вартість квартир в утеплених багатоповерхівках в середньому на 30%; жити в теплі та комфорті», – йдеться в повідомленні.

Стаття по темі: «Утепляємось» за рахунок держави: що для цього потрібно?

У Держенергоефективності нагадали, що для отримання відшкодування всі ОСББ повинні подати в банки підтвердні документи і акти виконаних робіт до 30 листопада.

Раніше повідомлялося, що за чотири роки мешканці майже 500 житлових будинків столиці взяли участь у програмі «70/30». Місто оплачує 70% вартості енергоефективних робіт, а мешканці – збирають гуртом ще 30%.

Джерело