У двох районах Києва обмежать рух через ремонт каналізації


Водіїв просять оминати деякі вулиці.

У Києві розпочали роботи із реконструкції каналізаційної мережі у Подільському та Шевченківському районах, через що буде частково обмежений рух автомобільного транспорту.

Про це повідомили у ПрАТ «АК «Київводоканал».

У Подільському районі розпочнеться реконструкція каналізаційної мережі діаметром 300 мм на вул. Іллінській на ділянці від вул. Братської до вул. Почайнинської.

Каналізаційний колектор на вул. Іллінській побудований у 1957 році. Унаслідок тривалого часу експлуатації та дії газової корозії на колекторі періодично почали виникати аварійні ситуації. Під час реконструкції старий трубопровід буде замінено на новий загальною довжиною 413,5 м із заміною каналізаційних колодязів та перепідключенням абонентів.

На час реконструкції, враховуючи необхідність постійного водовідведення від водоспоживачів, стоки передбачено відводити за тимчасовою схемою, яка включає в себе влаштування тимчасових каналізаційних станцій із напірними трубопроводами, які прокладаються в основному на поверхні землі. Тривалість реконструкції – 12 місяців.

У Шевченківському районі буде проведено реконструкцію каналізаційної мережі на пров. Несторівському на ділянці від вул. Кудрявської до Вознесенського узвозу.

Каналізаційний колектор на пров. Несторівському побудований у 1912 році, зношений трубопровід буде замінено на новий загальною довжиною 286,5 м, також будуть реконструйовані каналізаційні колодязі та перепідключені абоненти. Під час робіт стоки будуть відводитись за тимчасовою схемою, тривалість реконструкції – 6 місяців.

Стаття по темі: Як отримати «теплий кредит» та утеплити житло за рахунок держави в 2020 році

Раніше повідомлялося, що Київтеплоенерго готує столичні ТЕЦ до наступного опалювального сезону. Ремонтні роботи проводяться без припинення гарячого водопостачання до помешкань киян.

Джерело