Реєстрація /

Стадіон «Спартак» передали до комунальної власності з тепер відремонтують

Стадіон поудований у 1934 році.

Київрада надала згоду на прийняття до комунальної власності учбово-спортивної бази «Спартак» на вулиці Кирилівській, 105.

За інформацією заступниці голови КМДА Олени Говорової, нині на учбово-спортивній базі «Спартак» функціонує шість дитячо-юнацьких спортивних шкіл, дві з яких – спеціалізовані, що фінансуються за кошти бюджету Києва. 

«У цих закладах проводять заняття з плавання, легкої атлетики, спортивної акробатики та інших видів спорту. Загалом там займаються понад 2230 дітей. Проте на сьогодні матеріально-технічна база «Спартака» потребує капітального ремонту та оновлення спортивного обладнання. Влада готова виділяти кошти на реконструкцію стадіону як цілого комплексу – з басейном, біговими доріжками і критим манежом», – зазначила Олена Говорова.

За її словами, передача об’єктів із державної власності до комунальної здійснюється за згодою місцевої ради. Закріплення «Спартака» на праві оперативного управління за Департаментом молоді та спорту сприятиме збереженню та створенню належних умов для подальшого функціонування учбово-спортивної бази, де триває підготовка спортивного резерву до складу збірних команд України з різних видів спорту.

«Спартак» – стадіон, споруджений 1934 року. На стадіоні є футбольне поле з трибунами на 5 тисяч місць, ігрові майданчики, сектори для штовхання ядра, метання диска, молота, списа, 2 закриті спортивні зали, сауна, закритий басейн (довжина доріжки – 25 м), готель на 150 місць.

Стаття по темі: Тенденції 2022 року, які впливатимуть на ринок житлової нерухомості

Раніше повідомлялося, що відремонтують два мости.

Джерело