Облаштувати пандуси, а в деяких випадках – електропідйомники планують понад 390 будинків.
Фото: 24.ua
Районні в місті Києві державні адміністрації затвердили адресні переліки житлових будинків, де у 2024 році заплановано встановити пандуси або електропідйомники. Списки адрес вже опублікували на Офіційному порталі Києва в рубриці «Безбар'єрність».
«Безбар’єрність і доступність житлового фонду – одне з пріоритетних завдань міста. Цьогоріч у бюджеті столиці передбачено майже 200 млн грн для облаштування багатоквартирних житлових будинків засобами безбар’єрності», – розповіла заступниця голови КМДА, відповідальна з питань безбар’єрності в Києві Марина Хонда.
Роботи виконуватимуть районні в місті Києві державні адміністрації відповідно до адресних переліків, які вони затвердили на 2024 рік. Загалом облаштувати пандуси, а в деяких випадках – електропідйомники, планують у понад 390 будинках.
«Ми розуміємо, що багато будинків не увійшли в ці переліки, але це лише перші консолідовані кроки міської влади в напрямі переоблаштування вхідних груп. А враховуючи стан і розмір житлового фонду, попереду багато років роботи. Ми не зможемо облаштувати всі будинки за один рік, тому райони формують переліки, де роботи треба виконати першочергово. Адреси узгоджувались із підрозділами соціального захисту, щоб обов’язково включити ті будинки, в яких проживають люди з інвалідністю. У наступні періоди роботи продовжаться, зокрема і з урахуванням звернень мешканців», – додала Марина Хонда.
Звертаємо увагу, що план на 2024 рік вже затверджено.
Якщо ваш будинок не потрапив у перелік на 2024 рік, утім є потреба встановити пандус або електропідйомник, ви можете повідомити про таку необхідність районну адміністрацію. Ваше прохання зафіксують і розглянуть під час формування переліків на наступні періоди.
Звернутися можна на адресу електронної пошти, яка зазначена на сторінці вашого району в розділі «Доступність вхідних груп житлових будинків» у рубриці «Безбар’єрність», або до Контактного центру міста Києва.
У зверненні обов’язково необхідно зазначити:
- прізвище, ім’я, по батькові;
- адресу будинку (обов'язково вказати № під’їзду);
- обґрунтування потреби (для визначення пріоритетності);
- контактні дані (телефон, електронну пошту, поштову адресу).
Нагадаємо, що подати звернення до КБУ «Контактний центр міста Києва» можна:
- за номером: 1551 – зі стаціонарного та мобільного;
- (044) 205-73-37 – з міжміського;
- за допомогою офіційного вебпорталу;
- за допомогою мобільного застосунку «1551»;
- за допомогою чат-ботів.
Раніше повідомлялося, що у Київській області повністю та частково із забезпеченням життєдіяльності вже відновили майже 17 тис. об'єктів. Основна частина, 15,3 тис. будинків, це приватні та багатоквартирні будинки.
- 175 переглядів