Реєстрація /

Новостворенним ОСББ дадуть гроші на ремонт

Допомога буде одноразовою.

На пленарному засіданні Київської міської ради підтримано рішення щодо надання одноразової фінансової підтримки на проведення ремонтних робіт новоствореним об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків з 01 січня 2022 року. Житлові будинки мають знаходитись в експлуатації понад десять років.

Про це повідомила секретарка постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики та запобігання корупції Олеся Зубрицька.

«За сприяння депутатського корпусу новоствореним ОСББ буде забезпечено фінансову підтримку, яка розподілятиметься відповідно до пріоритетності в порядку запровадження заходів з капітального ремонту ліфтів, покрівлі, внутрішніх інженерних мереж, вхідних груп, під’їздів та сходових клітин, а також заміну вікон і дверей в місцях загального користування на енергоощадні. Таким чином, дані заходи сприятимуть надійній експлуатації та збереженню спільного майна об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків», – зазначила Олеся Зубрицька.

Депутатка додала, що розмір фінансування буде залежати від кількості квартир у будинку. Так, будинки загальною кількістю до 50 квартир отримають 1 млн грн, до 150 квартир – 1,5 млн грн. Будинки, в яких налічується до 250 квартир отримають 2,5 млн грн, а будинки з понад 250 квартирами – 3,5 млн грн.

Олеся Зубрицька додала, що задля отримання фінансування необхідно подати заяву до відповідної районної в місті Києві державної адміністрації протягом 364 днів з дня державної реєстрації новоствореного ОСББ.

Стаття по темі: Як знайти хороших орендарів – кому довіряти своє житло, а кому – ні

Раніше повідомлялося, що оренда комерційних приміщень залишалася активною, ціни на офіси у Києві стабільні.

Джерело