Киянам показали, як будують частину Великої кільцевої дороги


Зараз роботи тривають на вулиці Сім’ї Кульженків.

Киянам показали відео, як будують нову частину Великої кільцевої дороги.

Відео опублікував мер Віталій Кличко.

«Ми продовжуємо будівництво частини Великої кільцевої дороги. Зокрема, тривають роботи в районі вулиці Сім’ї Кульженків, яку ми фактично з’єднали з майбутньою магістраллю», – написав Віталій Кличко.

За його словами, на цій ділянці вже вклали другий шар асфальту, встановили бордюри та облаштували дощову каналізацію. Також встановили сучасне LED-освітлення. На об’єкті асфальтують пішохідні тротуари, завершують роботи із спорудження вхідних груп підземних переходів. 

«Якщо погода сприятиме, ми перейдемо до активної фази будівництва мосту над залізничною колією та вулицею Богатирською. Це дозволить добудувати нову частину Великої кільцевої та відкрити виїзд транспорту на неї. Після завершення всього обсягу робіт ми створимо ще один шлях для об’їзду столиці і значно розвантажимо місто від транзитного транспорту, що сьогодні прямує через Київ центральними вулицями», – зазначив Кличко.

Стаття по темі: Як отримати дозвіл на будівництво в Україні за спрощеною процедурою – останні зміни

Раніше повідомлялося, що Національна поліція отримала право доступу до речей і документів структурних підрозділів КМДА, які стосуються будівництва ділянки Великої Окружної дорогиКримінальне провадження ведеться за статтею «Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно або за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах».

Джерело