Станції хочуть облаштувати з прив'язкою до метро.

Нові автостанції можуть з’явитись в столиці. Фото: mikle201.livejournal.com
Києву необхідно облаштувати нові автостанції на в'їздах в місто з обов'язковою прив'язкою до станцій метрополітену, щоб пасажири могли зробити на нього пересадку швидко і безпечно.
Таку думку звучить радник голови КМДА з питань транспорту Олександр Кава.
«Щодня в Київ на роботу і по справах приїжджає до 300 тисяч жителів з області та інших регіонів. Заборонити в'їзд не можна, але за чинним законодавством приміський транспорт може їздити тільки до автостанцій. Вихід з цієї ситуації один – потрібні нові автостанції на в'їздах в місто», – сказав він.
При цьому Олександр Кава попередив, що виділення ділянок під автостанції швидко не відбудеться, оскільки необхідно оцінити обсяг коштів і знайти найбільш зручне для пересадки пасажирів місце.
«На лівому березі потрібно облаштувати автостанцію або біля станції метро «Бориспільська», або «Харківська», або «Червоний хутыр». Або навіть дві станції, тому що з Бориспільського напрямку великий потік людей щодня направляється на роботу в Київ з населених пунктів, розташованих по трасі Київ-Полтава-Харків», – сказав він.
Раніше повідомлялось, що автостанцію «Видубичи» добудували та відкрили.
- 63 перегляди