Реєстрація /

Продаж квартири вул. Достоєвського Ірпінь / W-7449412

2-кімнатна квартира
Ціна:
3 383 000 грн.
$
76 100 $ (1$ = 44.45 грн.)
65 300 € (1€ = 51.7 грн.)
К-сть кімнат:
Площа (загальна):
61
Продається 2-кімнатна квартира в ЖК Synergia City, Ірпінь. Будинок 30, 5 поверх, площа 61.51 м² — комфортне планування для сім’ї або пари. Головна перевага цієї квартири — газ у квартирі. Ви можете встановити газову плиту та самостійно керувати опаленням, що особливо зручно взимку та допомагає економити на комунальних. Квартира в сучасному комплексі з продуманою територією: поруч набережна, магазини, кафе, спортивні локації та зручний виїзд на Київ. Ціна — 3 383 050 грн (55 000 грн/м²). Пропозиція від забудовника, без комісії. Телефонуйте — розповім деталі та підберу зручний варіант перегляду
Завантажити .pdf

Посередник

Татьяна

Оновлено: 18 Травня 2026
Код об'єкта: W-7449412
CAPTCHA Фото Капча
Введіть символи, зображені на малюнку.

Поскаржитися на оголошення

W-7449412 |

Вкажіть причину скарги

Максимальна кількість символів 500
CAPTCHA Фото Капча
Введіть символи, зображені на малюнку.