У Києві за рік обіцяють відремонтувати 90 парків


Роботи тривають у 15.

У Києві триває капітальний ремонт у 15 парках та скверах. Киянам пообіцяли, що вони будуть аналогічні до парку «Наталка» в Оболонському районі. У парках оновлюють благоустрій – газон, доріжки, будують дитячі та спортивні майданчики, встановлюють освітлення, облаштовують велодоріжки, а також забезпечують засоби відеоспостереження або кнопками екстреного виклику. У Куренівському та Сирецькому парках збудують фонтанні комплекси. 

Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

Він зауважив, що загалом протягом нинішнього року запланований капітальний ремонт 90 парків та скверів. На ці потреби місто спрямовує більше 500 млн. грн.

За словами заступника голови КМДА, місто застосовує нову ідеологію функціонування зелених зон.

«Це повинні бути сучасні, безпечні, комфортні й, безумовно, красиві місця. Ремонт триває у кожному районі столиці. Уже з кінця травня ми розпочнемо відкривати оновлені парки та сквери, на які запрошуємо киян та гостей столиці», – сказав Петро Пантелеєв.

Нагадаємо, що за останні 4 роки у столиці реконструювали і відремонтували 339 парків та скверів. За 2018 рік оновили 104 парки та сквери.

Раніше повідомлялося, що щоб створити біля метро «Лівобережна» парк на березі Дніпра, Київрада вирішила викупити у ПАТ «Державний ощадний банк України» три земельні ділянки загальною площею 6,37 га. На це планують витратити 182,84 млн. грн.

Джерело