Реєстрація /

У Києві у житлових районах лімітують швидкість авто


Вже встановили нові знаки.

У Києві на вул. Лютеранській встановили перший у місті знак обмеження швидкості транспортних засобів до 30 км/год.

Про це заявив заступник голови КМДА Костянтин Усов.

За його словами, місто розпочинає реалізацію програми зниження швидкості у житлових зонах до 30 км/год із пріоритетом територій поблизу лікарень та шкіл.

Костянтин Усов звернув увагу, що на відповідній ділянці на вулиці Лютеранській розташований ліцей, а дорожній рух тут є одним із найнасиченіших у центрі.

«Швидкість погіршує реакцію водіїв та призводить до зіткнень. Європа йде шляхом зменшення швидкісного режиму в містах», – пояснив Костянтин Усов.

Він підкреслив, що відповідні обмеження діють, наприклад, у Берліні та Брюсселі.

«Є приклад Осло, де у 2015 році введено обмеження швидкості до 30 км/год на міських вулицях, і вже у 2019 році, згідно зі звітом Норвезької адміністрації громадських доріг, кількість жертв унаслідок ДТП там зменшилася до 1 випадку. І Київ як сучасне європейське місто також впевнено розвивається у напрямі підвищення безпеки дорожнього руху», – зазначив Костянтин Усов.

Стаття по темі: Новий Генплан Києва: як буде розвиватися столиця, скільки побудують житла і куди прокладуть метро

Раніше повідомлялося, що на вулиці Академіка Білецького зявилася велосмега та парковка.

Також у Обухівському районі триває капітальний ремонт дороги між трьома селами – Кругликом, Кременищем і Ходосівкою. Ці населені пункти входять до складу Феодосіївської громади.

Про це стало відомо з повідомлення пресслужби Київської облдержадміністрації.

«Ми продовжуємо з’єднувати села Київщини та розвивати дорожню інфраструктуру в невеликих населених пунктах. Це важливо, адже від цього залежить зручність і безпека наших людей», – повідомив очільник Київської ОДА Василь Володін.

Джерело