Реєстрація /

У Києві розслідують факт розкрадання 6 мільйонів гривень на реконструкції Бортницької станції аерації

Бортницької станції аерації.

У столиці правоохоронці провели обшуки у службових приміщеннях комунального підприємства «Дирекція з капітального будівництва та реконструкції «Київбудреконструкція». Дії проводились в межах кримінального провадження за фактом заволодіння бюджетними коштами при проведенні реконструкції Бортницької станції аерації. Мова йде про завищення вартості виконаних робіт на понад 6 млн гривень.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Київської міської прокуратури.

Як повідомили в прокуратурі, комунальним підприємством у березні 2023 року за результатами проведеного тендеру було укладено договір з підприємством на проведення проектно-вишукувальних робіт по об’єкту «Реконструкція дамб мулових полів № 1 та № 2 Бортницької станції аерації».

Зазначається, що замовником та підрядником було визначено вартість закупівлі в розмірі понад 9, 8 млн гривень. Водночас, зауважили в прокуратурі, за результатами проведеної судової будівельно-технічної експертизи встановлено, що вартість робіт завищено на понад 6 млн гривень.

«...правоохоронці провели обшуки за адресами офісних приміщень комунального підприємства та вилучили оригінали документів щодо проведеної закупівлі, кошториси, акти виконаних робіт та інші документи, які мають значення для розслідування», – йдеться в повідомленні.

Кримінальне провадження розслідується за статтею 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Раніше повідомлялося, що на Київщині конфіскували два газобетонні заводи російського олігарха.

Джерело