Бетонні та цегляні відходи подрібнюють і сортують на фракції.

Фото: itvua.tv
Бетон і цеглу зі зруйнованих багатоповерхівок у Бородянці не викидають, їх одразу переробляють на вторинний будівельний матеріал. У компанії «Демонтажник» показали, як відходи після демонтажу проходять повний цикл переробки.
Бетонний та цегляний бій подрібнюють і сортують на фракції. Отриманий щебінь повторно використовують у будівництві доріг, відновленні інфраструктури та благоустрої територій.
«Цей процес відбувається в рамках програми відновлення, профінансованої Київською обласною державною адміністрацією та Урядом Японії. Так Бородянка не лише позбавляється наслідків руйнувань, а й отримує нове життя завдяки технологіям та міжнародній підтримці», – наголошують у компанії.
Раніше повідомлялося, що у новобудовах передбачатиметься соціальна складова від забудовника: частина квартир буде доступною для родин, які втратили домівки через війну або потребують додаткової підтримки. На цьому наголосив віцепрем’єр-міністр з відновлення – Міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба під час робочої поїздки в Ірпінь.
- 14 переглядів