Реєстрація /

Названо парки та сквери Києва, які досі небезпечно відвідувати

КМДА пояснює, що в зелених зонах можуть залишатися  вибухонебезпечні предмети

Київська мерія повідомила перелік парків та скверів столиці, які залишаються небезпечними після завершення бойових дій на околицях та передмісті столиці України. Найвищий рівень небезпеки в районі Пущі-Водиці, Виноградаря, Святошинського лісопаркового господарства, автодоріг у напрямку Житомира та Вишгорода.

Вже здійснено 30 виїздів з обстеження будівель, споруд і територій на наявність вибухонебезпечних предметів у Пущу-Водиці, Святошинському та Деснянському районах. Виявлено 25 залишків вибухонебезпечних предметів.

Крім того, що у Києві діє заборона відвідувати та в’їжджатина територію лісогосподарств, названо кілька зелених зон столиці, де не можна наближатись до фортифікаційних споруд та їх залишків.

Парки та сквери Києва, які досі небезпечно відвідувати

Дарницький район: Сквер Привокзальний, Сквер Григоренка 36-38.

Дніпровський район: Парк вздовж вул. Малишка (сторона мосту на вул. Будівельників), Парк Попудренко.

Деснянський район: Парк Кіото (західна частина), Парк Деснянський (південна частина), Парк ім. Шухевича (західна частина), Парк з водними об’єктами вздовж проспекту Шухевича 3 черга (західна частина), Парк Муромець (південна частина).

Оболонський район: Сквер на розі просп. Оболонського та вул. М. Тимошенка (центральна частина), Сквер Олександра Архипенка, 5 (східна частина), Сквер на розі просп. Мінського та вул. Юрія Кондратюка (північна частина), Сквер на Мінській площі (західна частина).

Подільський район: Сквер на Петрівці (ріг вул. Костянтинівської та вул. Заводської), Сквер на просп. Правди, 70-76, Парк Кинь-Грусть (у межах вул. Кобзарської та вул. Сошенка).

Шевченківський район: Сквер «Мюнхенський», Парк «Нивки» (західна частина, метро «Берестейська»), Повітрофлотський шляхопровід, Сквер на Подільському узвозі, Парк на схилах Смородинського узвозу, Парк Бабин Яр, Парк Сирецький Гай (з боку вулиці Стеценка), Сквер Довнар-Запольського, Вулиця Гаврилишина (розподільник), Проспект Перемоги, 78.

Соломʼянський район: Парк Захисників України.

Святошинський район: Парк Юність (зі сторони вул. Покотила),Парк ім. Феодори Пушиної (зі сторони просп. Перемоги), Бульвар Вернадського Академіка (західна частина), Сквер на розі просп. Перемоги та вул. Чорнобильської (зі сторони просп. Перемоги).

Голосіївський район: Лісопарк по вул. Кайсарова.

Джерело