Реєстрація /

Київ Цифровий оновили: QR-квитки з поїздок у швидкому доступі, дзвінки для входу та мапа вбиралень

Програма вже доступна для завантаження.

В оновленому застосунку Київ Цифровий тепер можна підтверджувати вхід через телефонний дзвінок та створювати QR-квитки з поїздок у швидкому доступі. Крім того, у застосунку з’явилася мапа вбиралень. Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва і заступник голови КМДА Петро Оленич.

«Завдяки оновленню Київ Цифровий стає ще зручнішим і доступнішим для киян. Ми постійно працюємо над тим, щоб зробити цей застосунок незамінним помічником у місті», – сказав Петро Оленич.

Відтепер користувачі зможуть створювати QR-квитки з поїздок у швидкому доступі на головному екрані. Для цього слід обрати транспортну карту, натиснути на «шестірню» і в налаштуваннях увімкнути «Створення QR-квитків» у розділі «Швидкий доступ».

Окрім цього, в застосунку відображаються розташування, графік роботи і вартість міських вбиралень. Мапа доступна в офлайн-режимі після її попереднього завантаження.

З’явиться і додатковий спосіб авторизації. Окрім sms із кодом для підтвердження входу в застосунок можна буде отримати дзвінок.

Команда Цифрового також додала можливість ділитися новинами з пуш-сповіщень. Для цього достатньо натиснути кнопку «Поділитись» і обрати адресата.

Раніше повідомлялося, що для модернізації будинку в Солом'янському районі, куди потрапила ракета, залучать міжнародних донорів.

Джерело