Будинок на Позняках, у якому стався вибух відправлять «на переробку»

Скоро розпочнуть демонтаж.

Житловий будинок на вулиці Соломії Крушельницької, що в Дарницькому районі, збираються демонтувати, а відходи відправити на переробку.

Як розповіли у Дарницькій РДА, шматки зруйнованого будинку розмістять на перетині вулиці Колекторної та проспекту Петра Григоренка.

Перероблятимуть відходи при чому в кілька етапів. Спеціальна дробильна машина перероблятиме тверді побутові відходи, після чого сміття автоматично відсортовуватиметься на арматуру, землю і бетон.
Нагадаємо, в будинку за адресою вул. Соломії Крушельницької, 1/5, пролунав сильний вибух, в результаті чого загинуло п'ятеро людей. Причиною трагедії став витік газу, а постраждало більше ніж 40 квартир.

Як повідомлялося раніше, в будинку розпочалися роботи з укріплення. Це допоможе попередити обвал 6-го під'їзду будинку, що постраждав найбільше. Після того, як будинок укріплять, а найцінніші речі винесуть, весь під'їзд буде демонтовано.

Читайте також: Нацбанк дав прогноз по ринку нерухомості України: новобудови ризиковані для інвесторів, попит буде відновлюватися 2 роки

Раніше повідомлялося, що у Києві будинок по вул. Соломії Крушельницької 1/5, який було пошкоджено вибухом 21 червня, буде демонтовано. Після експертизи мешканцям сусідніх будинків та секцій дозволено повернутися в домівки.

Джерело