Комісія буде боротися з незаконними звалищами.
Зроблять паспорт полігонів. Фото: centrosib.info
У Київській обласній раді створили спеціальну комісію для регулювання діяльності сміттєвих полігонів.
Комісія покликана боротися з незаконними полігонами в столичному регіоні. Наступної середи, 14 вересня, в облраді презентують єдиний паспорт для роботи звалищ на Київщині.
В обов'язки комісії входить виявлення несанкціонованих сміттєзвалищ на території Київської області, розробляти план заходів по боротьбі з несанкціонованими полігонами, здійснювати контроль за службовими особами, які працюють в сфері поводження з твердими побутовими відходами, проводити роз'яснювальну роботу в цій галузі.
«У Київській області багато сміттєзвалищ не відповідають законодавству в різних аспектах. Наприклад, існування того чи іншого полігону може відповідати вимогам департаменту екології, але не погоджено з департаментом містобудування та архітектури. Багато хто займає набагато більше заявленої площі. Тому ми розробили єдиний паспорт з певними правилами існування полігонів Київської області», – розповів голова комісії Сергій Федорченко.
Раніше повідомлялося, що полігони зі сміттям переповнені.
- 256 переглядів


