На дорогах працює техніка.
На вулицях приберають сніг. Фото: 34.ua
У зв'язку з погіршенням погодних умов інспекція КМДА та КП «Київблагоустрій» посилено контролюють своєчасне прибирання території міста від снігу.
У районах міста для прибирання територій від снігу в I зміну в середньому задіяли 367 одиниць техніки та притягнуто 807 працівників, в II зміну – 278 одиниць техніки та 392 працівника.
КП «Київзеленбуд» задіяло 58 одиниць техніки для прибирання снігу в парках, скверах і бульварах. Прибудинкову територію прибирають понад 5 тис. двірників.
Рвніше чиновники завіряли, що будуть готові до негоди.
- 128 переглядів


